AKU sekačka AL-KO Moweo 46.5 Li

AKU sekačka AL-KO Moweo 46.5 Li

Produktové číslo: 119706 Tato položka je nedostupná

Technická specifikace

Nastavení výšky sečení Jednotlivá kola - 7 poloh
Kola s kuličkovými ložisky ano
Sběr ano
Průměr zadního kola v mm 280
Vhodná plocha do m² 450
Objem sběrného koše v litrech 70
Průměr předního kola v mm 200
Doba nabíjení 4 Ah v min 90
Materiál tělesa ocel
se sběrným košem ano
Ukazatel naplnění koše ano
Materiál sběrného koše odolný plast
Typ pohonu AKU
Značka AL-KO
Šířka záběru v cm 46
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Manuál 2 (0.00 B)
Manuál 3 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)
Potvrzení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.