AKU sekačka AL-KO Moweo 46.5 Li SP

Produktové číslo: 119707 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Práce bez námahy s pohonem kol
  • Optimální sečení a sběr trávy díky aerodynamickému tvaru sekačky
  • Velký záběr v segmentu akumulátorových sekaček
  • Příjemná práce díky ergonomickému držadlu a kolům opatřeným kuličkovými ložisky
  • Včetně 2 akumulátorů a nabíječky s krátkou dobou nabíjení - cca 90 minut

Sečení trávy bez překážejících kabelů s inovativní Li-Ion technologií: to jsou akumulátorové sekačky Moweo z řady ENERGY FLEX.


AL-KO Moweo 46.5 Li SP

Největší model aku-sekačky od firmy AL-KO Vás přesvědčí robustním tělem sekačky z ocelového plechu. Sekačka AL-KO Moweo 46.5 Li SP byla vyvinuta v Německu, vyrobena v Rakousku. Díky inovativním komponentům a Lithium-Ionovému akumulátoru s ukazatelem nabití je AL-KO Moweo 46.5 Li SP spolehlivý partner pro Vaší zahradu. Dva akumulátory a nabíječka jsou součástí balení.


Technické detaily AL-KO Moweo 46.5 Li SP

Díky širokému záběru 46 cm, přibalenému druhému akumulátoru, a pohodlnému pohonu kol je AL-KO Moweo 46.5 Li SPje vhodný pro trávníky až do 600 m2 . 36 Voltová Lithium-Ionová baterie s dlouhou životností netrpí samovybíjením ani paměťovým efektem. Sedmistupňové nastavení výšky sečení v rozsahu 25 - 75 mm. Velký sběrný koš o objemu 70 l je díky aerodynamickému tvaru těla sekačky, díky MaxAirflow Technologii, optimálně naplněn. Bezpečné startování pomocí klíčku. Velká kola uložená v kuličkových ložiscích zajišťují optimální trakci během sečení.
Akumulátor je kompatibilní se všemi stroji řady ENERGY FLEX. Poznámka k uváděným plochám k sečení a době provozu na baterii: Údaje jsou pouze orientační a závisí na mnoha faktorech (výška a hustota trávy, vlhkost, sklon terénu atd.).


AL-KO Moweo 46.5 Li SP Kde koupit & Alternativy

Akumulátorovu sekačku AL-KO Moweo 46.5 Li SP můžete koupit přímo v našem Webshopu nebo u našich prodejců. Je to ideální pratner pro menší zahrady. Pokud je pro Vás dostatečná aku sekačka bez pohonu kol, doporučujeme Vám AL-KO Moweo 46.5 Li.


Technická specifikace

Doba nabíjení 4 Ah v min 90
Ukazatel naplnění koše ano
Materiál sběrného koše odolný plast
se sběrným košem ano
Vhodná plocha do m² 600
Kola s kuličkovými ložisky ano
Průměr předního kola v mm 200
Objem sběrného koše v litrech 70
Průměr zadního kola v mm 280
Materiál tělesa ocel
Sběr ano
Typ pohonu AKU
Nastavení výšky sečení Jednotlivá kola-7 poloh.
Značka AL-KO
Šířka záběru v cm 46
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Manuál 2 (0.00 B)
Potvrzení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.