AKU sekačka AL-KO Moweo 42.5 Li

Produktové číslo: 119705 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Stabilní tělo sekačky z ocelového plechu pro dlouhou životnost
  • Optimální sečení a sběr trávy díky aerodynamickému tvaru sekačky
  • Příjemná práce díky ergonomickému držadlu a kolům opatřeným kuličkovými ložisky
  • Velký sběrný koš s integrovaným ukazatelem naplnění
  • Krátká doba nabíjení - ca 90 minut

Sečení trávy bez překážejících kabelů s inovativní Li-Ion technologií: to jsou akumulátorové sekačky Moweo z řady ENERGY FLEX.


AL-KO Moweo 42.5 Li

Kompaktní model od firmy AL-KO Vás přesvědčí robustním tělem sekačky z ocelového plechu. Sekačka AL-KO Moweo 42.5 Li byla vyvinuta v Německu, vyrobena v Rakousku. Díky inovativním komponentům a Lithium-Ionovému akumulátoru s ukazatelem nabití je AL-KO Moweo 42.5 Li spolehlivý partner pro Vaší zahradu.


Technické detaily AL-KO Moweo 42.5 Li

Bezpečné startování pomocí klíčku. 36 Voltová Lithium-Ion baterie se postará o efektivní práci na plochách do 400 m². Díky Lithium-Ionovým článkům má tato baterie dlouhou životnost a netrpí samovybíjením. Pomocí integrovaným LED kontrolkám snadno zjistíte, kdy je třeba baterii dobít. je opět nabitá za ca. 90 min. Sedmistupňové nastavení výšky sečení v rozsahu 25 - 75 mm. Velký sběrný koš o objemu 60 l je díky aerodynamickému tvaru těla sekačky optimálně naplněn. Ergonomický tvar držadla a kola uložená v kuličkových ložiscích přispívají k pohodlné a neunavující práce se sekačkou.
Akumulátor je kompatibilní se všemi stroji řady ENERGY FLEX

AL-KO Moweo 42.5 Li Kde koupit & Alternativy

Akumulátorovu sekačku AL-KO Moweo 42.5 Li můžete koupit přímo v našem Webshopu nebo u našich prodejců. Je to ideální pratner pro menší zahrady. Pokud sháníte aku-sekačku s větším záběrem, doporučujeme Vám AL-KO Moweo 46.5 Li se záběrem 46 cm.


Technická specifikace

Vhodná plocha do m² 400
Kola s kuličkovými ložisky ano
se sběrným košem ano
Materiál sběrného koše odolný plast
Objem sběrného koše v litrech 65
Sběr ano
Doba nabíjení 4 Ah v min 90
Průměr předního kola v mm 180
Materiál tělesa ocel
Typ pohonu AKU
Průměr zadního kola v mm 205
Nastavení výšky sečení Jednotlivá kola - 7 poloh
Značka AL-KO
Šířka záběru v cm 42
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Manuál 2 (0.00 B)
Manuál 3 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)
Potvrzení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.