Zesílený obvodový vodič v cívce (500 m)

Produktové číslo: 127758 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Vyztužený kabel s nerezovou úpravou
  • Průřez 3,10mm
  • 500m - extra dlouhý
  • Vhodné pro všechy typy robotických sekaček AL-KO Robolinho

Zesílený obvodový vodič v cívce (500 m)

Zesílené provedení – extra dlouhé – 500 m na cívce.
Používá se k vytýčení trasy robotické sekačky.
Ukazuje robotické sekačce, kudy má jet a jak se dostane zpátky k nabíjecí stanici.

Typ kabelu H07V-K 1,50mm2
Průřez 3,10mm

...

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.