Základna pro robotickou sekačku SOLO

Produktové číslo: 127516 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Kompletní základna pro robotické sekačky solo by AL-KO Robolinho®. <p> Robolinho® 700 E / I
  • Robolinho® 1200 E / I
  • Robolinho® 2000 E / I

Zákazníci také často kupují...

7 990,00 Kč
Tento produkt
29 990,00 Kč
Omezené množství
21 990,00 Kč
Omezené množství
19 990,00 Kč
Skladem
38 990,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

118 950,00 Kč *


Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.