Výškový prořezávač-nástavec Mt 130 Sba - Csa

Produktové číslo: 127635 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Nástavec pro solo® by AL-KO benzínové multitool MT 130
  • 7násobné nastavení úhlu řezu pohodlně stisknutím tlačítka
  • Délka řezu 25 cm
  • 10" řetěz Oregon
  • Automatické mazání řetězu

Zákazníci také často kupují...

2 490,00 Kč
Tento produkt
690,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

3 180,00 Kč *

Rozšiřte své benzínové multifunkční nářadí solo® by AL-KO 130 MT o nástavec na prořezávání tyčí CSA 130 MT

S tímto prořezávačem tyčí můžete rozšířit svou oblast použití o stromy a větve - dokonce i řezání nad hlavou. Díky rychlovýměnnému systému se z vašeho benzínového křovinořezu během chvilky stane vyžínač. Flexibilní nastavení úhlu pomocí vysoce kvalitního řezacího zařízení Díky flexibilnímu nastavení úhlu je zaručena velká pracovní variabilita. Snadno použitelné nastavení úhlu si přijde na své, zvláště u křivých stromů. Funkce 7násobného nastavení úhlu umožňuje pracovní poloměr cca 93 stupňů. Kvalitní lišta a řetěz 25 cm od kvalitní značky Oregon vám umožní snadno prořezat větve ve velkých výškách. Automatické mazání řetězu navíc šetří čas při práci – jednoduše naplňte 120ml olejovou nádržku a máte hotovo. S přídavným nástavcem MTA 130 MT (č. položky 127637) dosáhnete ještě výše.

Kupte si nástavec na nůžky solo® by AL-KO CSA 130 MT a alternativy

Nástavec na prořezávání tyčí CSA 130 MT můžete zakoupit v našem internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. Pokud byste chtěli své benzínové multifunkční nářadí rozšířit o nástavec na nůžky na živý plot HTA 130 MT, je k dispozici pod výrobním číslem 127636

Technická specifikace

Hmotnost netto v kg 2 KG
Hmotnost brutto v kg 2.92 KG
Napínání řetězu s nářadím
Délka krabice v cm 86 CM
Pilový řetěz 3/8"
Délka nože v cm 25 CM
Členění 3/8"
Nastavení úhlu ano
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada PREMIUM pro
Návod k produktu Manuál (5.22MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (141.26KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.