Pwf Bta 42 - Zádový Popruh S Kapsou

Produktové číslo: 127442 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Ulehčení práce s přístroji POWER FLEX – hmotnost akumulátoru je nesena zádovým popruhem
  • Ergonomické řešení pro aku systém POWER FLEX
  • Snižuje hmotnost přístroje, tím i namáhavost práce
  • Zádový popruh s kapsou na akumulátor
  • Praktický USB-Port pro nabíjení Vašeho mobilního telefonu

Praktický zádový popruh s kapsou na akumulátor BTA 42 pro přístoje řady POWER FLEX – akumulátorové nůžky na živý plot HT 4260 a akumulátorovou řetězovou pilu CS 4235


Zádový popruh s kapsou na akumulátor BTA 42

Pohodlný zádový popruh Vám výrazně ulehčí práci s přístroji řady POWER FLEX – akumulátorovými nůžkami HT 4260 a akumulátorovou řetězovou pilou CS 4235. Oba přístroje můžete při práci ovládat s větším pohodlím a námahou, protože hmotnost akumulátoru není nesena rukama, ale je rozložena na ramena. Akumulátor je bezpečně uchycen v opaskové kapse a zásobuje používaný přístroj el. energií pomocí kabelu. Kapsa může být na opasku umístěna jak na boku, tak na zádech a kromě prostoru na akumulátor disponuje i dalším odkládacím prostorem např. na Váš mobilní telefon. Balení obsahuje zádový popruh, kapsu pro akumulátor a USB port pro nabíjení mobilního telefonu.


Jená se o nutné příslušenství k těmto výrobkům řady POWER FLEX: - Nůžky na živý plot HT 4260 - Řetězová pila CS 4235

Zádový popruh s kapsou na akumulátor BTA 42: Kde koupit

Zádový popruh s kapsou na akumulátor BTA 42 řady POWER FLEX můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich prodejců.
Zádový popruh s kapsou na akumulátor BTA 42 potřebujete pro práci s akumulátorovými nůžkami na živý plot HT 4260 (Číslo výrobku: 127440) a akumulátorovou řetězovou pilou CS 4235 (Číslo výrobku: 127441).

Technická specifikace

Akumulátorová řada solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Přenosné Pás s ramenním popruhem
Typ pohonu AKU
Název akumulátorové řady Power Flex
Značka solo® by AL-KO
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.