Pwf Bta 42 - Zádový Popruh S Kapsou

Produktové číslo: 127442
NoStockAndUnderStockNotAllowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Ulehčení práce s přístroji solo® by AL-KO 36 V – hmotnost akumulátoru je nesena zádovým popruhem
  • Ergonomické řešení pro aku systém solo® by AL-KO 36 V
  • Snižuje hmotnost přístroje, tím i namáhavost práce
  • Zádový popruh s kapsou na akumulátor
  • Praktický USB-Port pro nabíjení Vašeho mobilního telefonu

Technická specifikace

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO Power 36V
Kompatibilní baterie 127390
Značka solo® by AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.