Provzdušňovací válec pro vertikutátor AL-KO

Produktové číslo: 113621 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Snadná výměna vertikutačního válce za provzdušňovací
  • 40 ocelových per
  • Šetrná péče o trávník
  • <br/> Šetrná péče o trávník, která zajistí dýchání trávy a lepší přístup živin a hnojiva do půdy.
  • Kompatibilní s vertikutátory AL-KO: SF 4036, 36.8 E Comfort, Combi Care 36 E

Zákazníci také často kupují...

390,00 Kč
Tento produkt
2 690,00 Kč
Omezené množství

Celková cena za všechny produkty

3 080,00 Kč *

Prod. č.: 113573 Omezené množství
2 690,00 Kč *
Prod. č.: 113574 Nedostupné
3 790,00 Kč *

Technická specifikace

Značka AL-KO

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.