Nájezdy prohnuté AL-KO 2,0 m - 400 kg

Produktové číslo: 113862 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
 • Particularly smooth transition from loading edge to ramp
 • Handy thanks to the anti-slip perforated profile
 • Non-slip through safety bolts
Stabilní, korozivzdorné, všestranné nájezdové rampy vyrobené ze speciální slitiny hliníku

 • Obzvláště hladký přechod od nakládací hrany k rampě
 • Protiskluzové díky perforovanému profilu
 • Bezpečnostní šrouby
 • Technická specifikace

  Značka AL-KO
  Produktová řada Easy
  Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

  Chcete cookies?

  Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

  Použití dat

  AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

  Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.