Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

C50 Li 18V

Produktové číslo: 113897 Skladem
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Nabíječka pro všechny akumulátory AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE
  • Vhodné pro akumulátory 2,5 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
  • Nabíjecí proud 3A 50/60 Hz
  • S LED ukazatelem stavu nabití
  • Snadné vložení i vyjmutí akumulátoru

AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE nabíječka C50 Li

Nabíjí všechny akumulátory řady "18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE"

Díky nízké hmotnosti 390 g, dokonalému vodítku pro vložení akumulátoru a integrovanému LED indikátoru úrovně nabití je nabíjení velmi snadné.
Bez ohledu na to, zda 2,5 / 4 / 5 / 6 Ah.
Doby nabíjení se pak pohybují mezi 60 a 130 minutami.
Kumulátory a nabíječky jsou navíc kompatibilní se všemi spotřebiči různých výrobců, které pracují s bateriovým systémem Bosch 18 V Home and Garden Compatible.

Kupte si nabíječku AL-KO C50 Li

Nabíječku AL-KO C50 Li můžete zakoupit v našem internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce.
Pokud chcete nabíječku, která se nabíjí ještě rychleji, doporučujeme rychlonabíječku AL-KO FC100 Li (č. položky 113899).

Technická specifikace

Akumulátorová řada AL-KO 18 V Bosch H&G compat.
Počet slotů na akumulátor 1 ST
Hmotnost netto v kg 0.4 KG
Hmotnost brutto v kg 0.65 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 15 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 8 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 11 CM
Kompatibilní baterie 113893, 113894, 113895, 113896
Značka AL-KO
Návod k produktu Manuál (1.04MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (156.17KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.