AKU bederní pás solo by AL-KO BB 40

Produktové číslo: 127573 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Nový bederní pás pro solo by AL-KO BB 40, umožňuje napájet profesionální přístroje řady Power Flex díky dvěma bateriím Energy Flex. Vysoký komfort díky úplnému polstrování
  • Optimální volnost pohybu díky dvěma držákům kabelu
  • Příjemné rozložení tlaku za pomocí antivibračních silikonových polštářků
  • Dlouhá pracovní doba díky druhé baterii. AKU baterie <b>nejsou</b> součástí balení

TIP pro vás

S volitelným příslušenstvím v podobě adaptéru Energy Flex (Prod. č. 127579) můžete s tímto bederním pásem ovládat i kompletní řadu ručních přístrojů řady Energy Flex.


Bederní pásl BB 40 Nákup

Jednoduše nakupte u našich autorizovaných prodejců, nebo z pohodlí vašeho domova prostřednictvím našeho e-shopu.


. Nový bederní pás pro solo by AL-KO BB 40, umožňuje napájet profesionální přístroje řady Power Flex díky dvěma bateriím Energy Flex.

Technická specifikace

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO ENERGY FLEX 40V max., solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Akumulátorová řada Energy Flex
Značka solo by AL-KO
Přenosné Pás bez ramenního popruhu
Název akumulátorové řady Energy Flex
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.