Lištová sekačka AL-KO BM 875 III

Produktové číslo: 113617 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
Univerzálně použitelné a extrémně ovladatelné. Pohyblivý odklápěč trávy. Speciálně tvrzené nože ESM s ochranou hran. Plynule výškově nastavitelné podběhy.

Technická specifikace

Model motoru B&S Series 625EXi
Hmotnost netto v kg 52 KG
Počet válců motoru 1
Typ motoru 4-taktní
Počet otáček v ot./min 3200
Hodnota vibrací (m/s^2) 16.07
Hmotnost brutto v kg 55 KG
Automatický sytič ano
Vhodná plocha do m² 2000 QM
Objem v ccm 150
Výkon v kW 2.3 KW
Akustický výkon LwA[dB(A)] 97
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 87
Šířka záběru v cm 87 CM
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Sklopná rukojeť ne
Typ pohonu Benzínový
Nastavitelná výška rukojeti ano
Hodnota K (m/s^2) 6
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort
Garantovaná hlučnost [db (A)] 99
Přenos 1 rychlostní stupeň vpřed
Pohon sekačky lze vypnout ano
Primer ne
Průměr kola v palcích 13X5,0-6
Objem palivové nádrže v l 0.8 L
Elektrický start ne
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.