Užiteční pomocníci na stavbě

Některé z našich produktů akumulátorové řady Easy Flex jsou určeny také pro stavbu. V této nabídce naleznete například stavební rádio WE 2000 s digitálním příjmem DAB+, nebo LED reflektor WL 2020 se třemi intenzitami osvětlení. Hodit se vám může také akumulátorová ruční pilka HS 2015, která je vhodná pro nenáročné řezání. Všechny naše akumulátorové přístroje jsou bez emisí.

Více informací o produktech na stavbu >
Počet nalezených produktů
Prod. č.: 113631 Skladem
3 990,00 Kč *
Prod. č.: 113626 Omezené množství
1 190,00 Kč *
Výhody
Stavební rádio | Lehké a robustní

Robustní a spolehlivé

Výrobky AL-KO pro stavbu se vyznačují svým lehkým, ale robustním designem. Díky tomu jsou mimo jiné ideální pro použití na stavbách, v zahradách nebo v místnostech.

LED reflektor / Řada Easy Flex

S baterií Easy Flex vždy mobilní

LED reflektor i rádio na staveništi jsou napájeny stejnou baterií z rodiny Easy Flex. Pro obě zařízení můžete použít jednu baterii a zůstat tak nezávislý na napájecích kabelech a zásuvkách.

Pomocníci AL-KO - pro vaši stavbu nebo zahradní domek 

S naším akumulátorovým nářadím z rodiny EasyFlex nabízíme také zahradní nářadí z oblasti „stavba“ nebo „domácí práce“. Naše rádio na stavbu s baterií je robustní a mobilní. Bateriové LED světlo osvětluje altány i sklepy. Akumulátorovou ruční pilu doporučujeme pro menší řezací práce. Akumulátor pro toto nářadí si můžete zakoupit samostatně a použít jej také u ostatních zahradních nástrojů z rodiny akumulátorů EasyFlex.


Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.