Fréza Sněhová Benz. Snowline 560 Ii

Produktové číslo: 112933 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
S naší sněhovou frézou je cesta vždy průjezdná. Nová sněhová fréza AL-KO Snow Line 560 II s pracovní šírkou 56 cm je ideální k odstranění sněhu na úzkých cestách a chodnících. Kvalitní velké pneumatiky s hlubokým vzorkem i při extrémních podmínkách zaručí optimální jízdní vlastnosti a snadnou ovladatelnost sněhové frézy. Rozsah pěti rychlostních stupňů vpřed a dvou vzad dovoluje plynulou regulaci pohonu kol.

Technická specifikace

Elektrický start ne
Garantovaná hlučnost [db (A)] 102
Výška vtahování v cm 51 CM
Odchylka KpA [dB (A)] 3
Hmotnost brutto v kg 90 KG
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 86
Produktová řada Comfort
Akustický výkon LwA[dB(A)] 98
Hodnota vibrací (m/s^2) 4.05
Primer ano
Výkon v kW 4 KW
Zimní předehřívač vzduchu ne
Světlá šířka v cm 56 CM
Typ motoru 4-taktní
Objem v ccm 182
Vyhřívané rukojeti ne
Počet otáček v ot./min 2000
Objem palivové nádrže v l 3 L
Typ pohonu Benzínový
Hodnota K (m/s^2) 1
Automatický sytič ano
Značka AL-KO
Systém frézování 2 ST
Hmotnost netto v kg 75 KG
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.