Benzínová sněhová fréza AL-KO 760 TE Snowline

Produktové číslo: 112930 Tato položka je nedostupná
NoStockAndUnderStockNotAllowed
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Kompaktní kokpit s integrovaným světlometem
  • Vyhřívané rukojeti pro teplé ruce
  • Výkonný, úsporný benzínový motor s elektrickým startováním
  • Otočný vyhazovací žlab
  • Pohon kol se 6 rychlostními stupni vpřed a 2 vzad
  • Gumové pásy pro nekompromisní pohyb ve sněhu

Sněhová fréza s gumovými pásy je ideální pro pohodlné odklízení sněhu kolem domu a dvora, stejně jako na parkovištích a skladovacích plochách.

Benzínová sněhová fréza 760 TE SnowLine promění namáhavou zimní službu v téměř nenáročnou činnost na čerstvém vzduchu. Raději sníh odfrézujte, než abyste ho odhazovali lopatou. Tento model snadno zvládne i velké množství odklízeného a ztvrdlého sněhu. Těšit se můžete i na komfortní funkce, jako je elektrický start, vyhřívané rukojeti nebo přepínatelný pohon. Díky sofistikované technologii motoru a frézy je naše sněhová fréza spolehlivým a výkonným partnerem pro chladné zasněžené dny.
Technické detaily benzínové sněhové frézy 760 TE:
Díky kompaktnímu kokpitu s integrovaným světlometem jsou všechny důležité páčky a spínače na dosah.
Výkonný motor s ohromným výkonem 9 kW a kubaturou 420 ccm nabízí díky technologii OHV s horními ventily mimořádnou účinnost, která se projevuje v podobě extrémně silného výkonu při nižší spotřebě.
Šířka odklízení je 76 cm, výška nasávání sněhu je až 54,5 cm a podle stavu je sníh dopravován až 15 m otočným vyhazovacím žlabem.
Pohon kol je nezávislý, takže sněhová fréza je stále v pohybu a neustále odklízejí sníh.
Gumové pásy zajišťuje optimální trakci a snadnou manévrovatelnost i v těch nejnepříznivějších podmínkách. 2-stupňová (šneková a oběžné kolo) sněhová fréza SnowLine 760 TE je zvláště snadno ovladatelná díky výkonnému motoru OHV vhodnému na zimu, velké 6,5 l nádrži a volitelnému pohonu kol s 6 rychlostními stupni vpřed a 2 vzad.
Obzvláště praktické v tmavých zimních dnech: vestavěný světlomet a možnost startování motoru buď tažným lankem nebo elektrickým startérem 230 V.

Kupte si benzínovou sněhovou frézu 760 TE SnowLine a její alternativy

Benzínovou sněhovou frézu 760 TE SnowLine kupte nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Je ideálním partnerem pro odklízení sněhu kolem domu a dvora, stejně jako parkovacích a skladovacích ploch. Pokud potřebujete frézu s menší šířkou záběru a kubaturou, doporučujeme sněhovou frézu AL-KO SnowLine 700 E nebo sněhovou frézu AL-KO SnowLine 620 E II.

Výhody

Pohodlná obsluha

Pohodlná obsluha

Díky kompaktním řídítkám jsou všechny důležité páky a vypínače obsluhou lehce dosažitelné. U vybraných typů jsou rukojeti vyhřívané.

Úsporné ve spotřebě

Úsporné ve spotřebě

Silné motory sněhových fréz nabízí díky technologii OHV s ventily uloženými v hlavě válce vynikající účinnost, která umožňuje výrazné zvýšení výkonu při nižší spotřebě.

Bezpečný provoz

Bezpečný provoz

Kvalitní velké pneumatiky s hlubokým vzorkem nebo pásy( 760 TE) zaručí optimální jízdní vlastnosti a snadnou ovladatelnost sněhové frézy i při extrémních podmínkách. Až s šesti rychlostními stupni vpřed a dvěma vzad umožňuje pohodlně regulovat rychlost.

Úklid sněhu bez námahy

Úklid sněhu bez námahy

Sníh lze bez námahy díky otočnému výhozovému komínu odhodit až do vzdálenosti 15-ti metrů. Pohon kol je nezávislý na vrstvě odfrézovávaného sněhu.

Robustní a spolehlivá

Robustní a spolehlivá

Díky silným a zimě odolným OH V-motorům a vypínatelnému pojezdu jsou dvoustupňové sněhové frézy SnowLine 560 II, 620 II, 620 E II, 700 E a 760 TE rychle použitelné.Ještě pohodlnější jsou frézy (700 E, 760 TE ) a s elektrickým startérem (620 E II, 700 E, 760 TE ), u kterých je zabezpečen rychlý start i při mrazivých teplotách. Protože sněhové frézy mají záběr až 76 cm, je sníh v krátké době odklizen.

Technická specifikace

Typ pohonu Benzínový
Objem v ccm 420
Výkon v kW 9 KW
Počet otáček v ot./min 2000
Hmotnost netto v kg 126 KG
Elektrický start ano
Počet válců motoru 1
Hmotnost brutto v kg 145 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 115 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 134 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 80 CM
Objem palivové nádrže v l 5.5 L
Primer ano
Vyhřívané rukojeti ano
Délka krabice v cm 119 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 106
Automatický sytič ano
Značka AL-KO
Produktová řada Premium

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.