AL-KO benzínová sněhová fréza 620 E III Snowline

Produktové číslo: 113067 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Výkonný, úsporný benzínový motor s elektrickým startováním
  • Volitelný přepínatelný pohon kol
  • 6 rychlostních stupňů vpřed a 2 vzad
  • Sníh je odhazován do 15 m
  • Bezpečný postup s pneumatikami s hlubokým vzorkem

Odklízení sněhu může být i zábava – s naší benzinovou sněhovou frézou můžete odklízet sníh před domem, na parkovištích a na malých prostranstvích.

Zimní servis bez námahy s benzínovou sněhovou frézou 620 E III Dejte sbohem sněhu – zima může přijít s novou sněhovou frézou SnowLine 620 E III.

Naše sněhová fréza je ideální pro pohodlné odklízení sněhu kolem domu a dvora i na menších parkovištích a prostranstvích. S ním se namáhavá zimní služba stává téměř nenáročnou činností na čerstvém vzduchu. Raději sníh odfrézujte, než abyste ho odhazovali lopatou na sníh. I velké množství odklízeného a ztvrdlého sněhu tento model velmi dobře zvládá. Těšit se můžete i na praktické funkce, jako je elektrický startér nebo vypínatelný pohon. Díky sofistikované technologii motoru a frézy je naše sněhová fréza spolehlivým a výkonným partnerem pro chladné zasněžené dny. Technické detaily benzínové sněhové frézy 620 E III Výkonné motory sněhové frézy s kW a objemem 302 ccm nabízejí díky technologii OHV s horními ventily vynikající účinnost, která se odráží v ekonomické spotřebě. Šířka odklízení je 62 cm, výška nasávání sněhu do 51 cm a podle stavu je sníh odhazován až 15 m otočným vyhazovacím skluzem. Pohon kol je na tom nezávislý, takže sněhová fréza je stále v pohybu a neustále odklízí sníh. Pneumatiky s hroty zajišťují dobrou trakci a snadnou ovladatelnost i za nepříznivých podmínek. S 2-stupňovou (šnek a oběžné kolo) sněhovou frézou SnowLine 620 E III se obzvlášť snadno manipuluje díky výkonnému motoru OHV vhodnému pro zimní období a volitelnému pohonu kol se 6 rychlostními stupni vpřed a 2 vzad. Obzvláště praktické v tmavých zimních dnech: světlomet a možnost startování motoru buď zatažením za lanko, nebo elektrickým startérem 230 V.

Kupte si benzínovou sněhovou frézu 620 E III SnowLine a její alternativy

Benzínovou sněhovou frézu 620 E III SnowLine kupte nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Je ideálním partnerem pro odklízení sněhu kolem domu a dvora i na menších parkovištích a skladovacích plochách.

Technická specifikace

Značka AL-KO
Výkon v kW 6.2 KW
Typ motoru 4-taktní
Objem v ccm 320
Počet otáček v ot./min 2000
Elektrický start ano
Automatický sytič ano
Produktová řada Premium
Rozměr délka v cm bez kartónu 134 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 102
Rozměr výška v cm bez kartónu 113 CM
Hodnota K (m/s^2) 1.5
Hodnota vibrací (m/s^2) 4.5
Akustický výkon LwA[dB(A)] 100
Zimní předehřívač vzduchu ne
Průměr kola v palcích 13
Rozměr hloubka v cm bez kartón 66 CM
Systém frézování 2 ST
Typ pohonu Benzínový
Hmotnost netto v kg 96 KG
Odchylka KpA [dB (A)] 2
Vyhřívané rukojeti ano
Výška vstupu v cm 51 CM
Světlá šířka v cm 62 CM
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 90
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.