MH 540

Produktové číslo: 113970 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Zvláště vhodné pro kypření půdy
  • Zvláště stabilní, ergonomická řídítka
  • 3-stupňová výškově nastavitelná brzdová ostruha pro nastavení správné pracovní hloubky
  • Přepravní kolo pro pohodlnou přepravu
  • 4 rotační nože s pracovní šířkou 36 cm pro kultivaci zeminy

Benzínový motorový kultivátor AL-KO MH 540 Comfort - i pro větší plochy

Motorový kultiovátor MH 540 Comfort je robustní, ovladatelný pomocník pro efektivní a nenáročné použití na vaší zahradě.
Ať už pro kultivaci, provzdušňování nebo kypření půdy: S tímto strojem můžete půdu před setím dobře připravit, kypřit a zapravovat živiny, hnojivo nebo čerstvou ornici. Vhodné i pro větší plochy. Ideální motorový kultivátor pro hobby zahrádkáře.
 
Bez ohledu na to, zda dopředu nebo dozadu

S motorovým kultivátorem MH 540 Comfort je kypření obzvláště snadné, a to i na větších plochách. To znamená, že můžete pracovat efektivně a s minimální námahou. Kultivátor má pracovní záběr 54 cm a čtyři sady rotačnívh nožů zajišťují jemnou, drobivou půdu do hloubky až 33 cm. Úbytek práce oproti ruční dřině s rýčem, ruční motykou a hráběmi je enormní.
Aktivně pracující, speciálně tvarované čtyři sady nožů jsou poháněny silným motorem o výkonu 3,45 kW. To znamená, že zařízení o hmotnosti 51 kg má potřebnou tažnou sílu. Pomocí 3-stupňové nastavitelné brzdové ostruhy můžete upravit pracovní hloubku podle potřeby. S pohonem vpřed a vzad.
Zvláště stabilní, ergonomická řídítka jsou ideální pro práci v jakékoliv poloze. Přepravní kolo lze snadno nastavit z pracovní do přepravní polohy bez použití nářadí.

Bezpečnost je klíčová: Bezpečnostní ruční páka účinně zabraňuje nechtěnému otáčení nožů. Vysoce kvalitní kryt sekacích nástrojů z robustního ocelového plechu navíc chrání obsluhu před odletujícími kameny a půdou.

Kupte si benzínový kultivátor AL-KO MH 540 Comfort

Kupte si motorový kultivátor MH 540 Comfort nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud chcete větší, výkonnější kultivátor, doporučujeme MH 770 (č. položky 113971).

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113970
Kód zboží EAN 4003718063219
Hmotnost netto v kg 45 KG
Pracovní hloubka v cm 30 CM
Délka nože v cm 33 CM
Počet žacích nožů 8 ST
Značka AL-KO
Produktová řada Comfort

Systém sečení

Pracovní šířka v cm 540 CM

Pracovní plocha

Vhodná plocha do m² 300 QM

Pohonný systém

Pohon 1 rychlostní stupeň vpřed

Motor

Automatický sytič ne
Elektrický start ne
Objem v ccm 196
Výkon v kW 3.45 KW
Primer ano

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (8.56MB)
Manuál (3.88MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (110.06KB)
Prod. č.: 113807 Skladem
329,00 Kč
Včetně 21% DPH plus delivery charges

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.