7505 VR

Produktové číslo: 127321 Omezené množství
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Pro kypření jemných drtí i těžkých půd, přípravu k setí, zapravení sekané hmoty, humusového hnojiva a rašeliny
  • Výkonný motor Honda 3,6 kW pro trvale vysoký výkon
  • 4/6 aktivních hvězdicových sekacích nožů se šířkou sekání až 75 cm a pracovní hloubkou 15 cm, řetězovým pohonem a integrovaným transportním kolem
  • Práce šetrná k obsluze díky nastavitelným a otočným řídítkům, snadno dosažitelné rukojeti plynu a zpátečce
  • Volitelně lze připojit kultivační radlici


Výkonní pomocníci pro každého majitele zahrady: Naše kultivátory přesvědčí výkonnými motory pro nepřetržité používání a optimálně optimalizovaným ovládáním. Robustní zařízení jsou ovladatelná, snadno ovladatelná a bezpečná. V solo® by AL-KO profesionální kvalitě.

 
Motorový kultivátor solo® od AL-KO 7505 VR

Motorový kultivátor 7505 VR je náš výkonný nástroj pro efektivní, nepřetržité použití v náročných přírodních zahradách, pěstebních záhonech a užitkových plochách. Rychlostní stupně vpřed a vzad umožňují rychlý postup práce a vysokou flexibilitu.
Ideální pro kultivaci, provzdušňování a revitalizaci půdy: S kultivátorem solo® by AL-KO 7505 VR můžete půdu před setím dobře připravit, kypřit a zapravovat živiny, hnojivo a čerstvou ornici.
Ať už v péči o zahradu, jako hobby zahradník, pěstitel zeleniny nebo majitel bylinkové zahrady – extrémně výkonná kultivátor je vaší první volbou pro vysoce efektivní obdělávání i větších ploch. Rychle se pohybuje na jakémkoli typu povrchu a je velmi šetrný k uživateli - díky dobré manévrovatelnosti s výškově nastavitelnými a otočnými řídítky a zpátečkou.

 
Technické údaje motorové plečky solo® by AL-KO 7505 VR

Velmi výkonný 3,6 kW motor Honda modelu 7505 VR zajišťuje silný točivý moment a konzistentní nepřetržitý výkon i při delším používání. Síla je přenášena pomocí řetězového pohonu. Díky integrovanému transportnímu kolečku můžete kultivátorem snadno manévrovat z jednoho pracovního místa na druhé. 1 rychlostní stupeň vpřed a 1 vzad zajišťují energeticky úspornou a flexibilní práci.
Rotační kultivátor 7505 VR je vaším věrným společníkem při náročném nepřetržitém používání – a jeho konstrukce je navržena tak, abyste jako operátor pracovali šetrně k vašemu tělu a bez únavy. Ergonomické ovládací prvky podporují práci v jakékoli poloze,i na svazích. Rukojeť plynu je vždy dobře dostupná, řídítka lze individuálně nastavit podle výšky obsluhy a v případě potřeby je lze natočit do strany. Díky tomu můžete optimálně vyrovnávat nerovnosti, zvládat úzké prostory a dokonce již nemusíte chodit po již zpracované půdě.
Kvalitní kryt kultivátoruy z robustního ocelového plechu navíc chrání obsluhu před odletujícími kameny a půdou.

Kupte si motorový kultivátor solo® by AL-KO 7505 VR

Kultivátor solo® by AL-KO 7505 VR můžete zakoupit v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců.
K dostání jako vhodné příslušenství: kultivační radlička (č. výr. 127 334).
Hledáte-li lehké základní zařízení pro zpestření hobby zahrady, modely AL-KO od MH 350-4 (č. položky 112 644) jsou levnou alternativou.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127321
Kód zboží EAN 4003718055023
Hmotnost netto v kg 51 KG
Hmotnost brutto v kg 56 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 115 CM
Pracovní hloubka v cm 15 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 75 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 150 CM
Délka nože v cm 32 MM
Počet žacích nožů 6 ST
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada Comfort

Systém sečení

Pracovní šířka v cm 75 CM

Motor

Elektrický start ne
Objem v ccm 163
Počet otáček v ot./min 3200
Výkon v kW 3.6 KW
Model motoru Honda GP 160
Primer ano

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (5.11MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (81.75KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.