Sweeping Roller Kw 1050 -combi Tool

Produktové číslo: 110605
NoStockAndUnderStockNotAloowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • … Laterally adjustable via segment plate
  • Height-adjustable 
  • Two-part sweeper roller with polypropylene brushes, Ø 300 mm
  • 105 cm working width

Optional attachment for the BF 5002-R combi tool.

 

KW1050 sweeper attachment for the solo® by AL-KO BF 5002-R combi-tool

Broom attachment without collector, for the BF 5002-R Combi-Tool. Complete with section plate for simple side adjustment, height adjustable guide wheels and the Ø 300 mm round brush with polypropylene bristles, divides in middle. 1050 working width.

 

Buy the KW 1050 sweeper attachment for the solo® by AL-KO BF 5002-R power unit & alternatives

You can purchase the KW 1050 for the solo® by AL-KO BF 5002-R combi-tool from us in our web shop or from one of our specialist dealers. It turns the basic machine into a ready-to-use lawnmower.
If you want to use the combi device for other purposes, we recommend the other attachments:

Technická specifikace

Značka AL-KO
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Manuál 1 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.