Řetězy Sněhové (bm 870, 875)

Produktové číslo: 112183
NoStockAndUnderStockNotAloowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • … Snow chains for BF 5002-R Combi-Tool, BM 5001 R-II Scythe Mower and BM 875 III Scythe Mower 
  • Fits tyre size 13 x 5 - 6
  • Robust, durable design
  • Easy to mount using a rubber spanner
  • Included 1 set (2 snow chains)

Use your AL-KO scythe mower and the combi-tool in winter - with the snow chains you can make it a practical aid for snow clearing.

 

Description

The snow chains are designed for the AL-KO BM 660 III, 870 III, BM 875 III, BM 5001 R-II and the BF 5002-R combi-tool. They fit the tyre size 13 x 5 - 6 cm (tyre size x tyre thickness - rim size). Thanks to their ladder profile, they improve traction significantly on snow and icy subsoils.

With these, and the additional available snow plough, you can make your scythe mower or combi-tool a practical, petrol powered snow clearing tool. The AL-KO snow chains are manufactured of hardened steel with a galvanised surface and are therefore particularly durable which is particularly important in cold weather: Installation is simple and quick.

 

Technická specifikace

Značka AL-KO
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.