Kultivační Radlice (bf5002)

Produktové číslo: 110742 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Robust ridging plow made of sheet steel for BF 5002-R Combi Tool
  • Easy mounting thanks to mounting adapter

Optional attachment for the combi device BF 5002-R


Ridging Plough attachment for the solo by AL-KO BF 5002-R combi-tool

The ridge plow is made of durable, robust steel and is easily mounted with the add-on adapter. Ideal for cultivating beds for profitable harvesting in the home garden. It is an efficient, energy-saving way to work the soil - Whether in the vegetable patch at home or in your allotment - the plough ensures soil-conserving, profitable cultivation. 

 

Buy the Ridge Plough attachment for the solo by AL-KO BF 5002-R power unit & alternatives

You can purchase the Ridge Plough for the solo by AL-KO BF 5002-R combi-tool from us in our web shop or from one of our specialist dealers. It turns the basic machine into a ready-to-use lawnmower.
If you want to use the combi device for other purposes, we recommend the other attachments:

Technická specifikace

Produktová řada COMFORT pro
Značka solo by AL-KO
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.