Rychlonabíječka AL-KO Easy Flex C 60 Li

Produktové číslo: 113858 Skladem
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Rychlonabíječka baterií řady EasyFlex
  • Pro baterie Li-Ion Easy Flex max. 6,0 A

S rychlonabíječkou AL-KO můžete baterie Easy Flex plně nabít už za 50 minut.


Rychlonabíječka AL-KO

S originální nabíječkou AL-KO AKU nářadí řady Easy Flex nabíjet rychle a efektivně. Nabíječka pracuje s maximálně 20 V. a max. 6 A. Signalizace pomocí LED ukazatele, vás informuje o plném nabití akumulátoru. Pokud střídavě používáte a nabíjíte několik baterií, můžete se svými zahradnickými pracemi pracovat bez přestávky. Baterie nejsou součástí dodávky.


Kupte si nyní rychlonabíječku AL-KO

Rychlonabíječku pro akumulátory řady EasyFlex zakoupíte v našem internetovém obchodě, nebo u našich autorizovaných partnerů.

Technická specifikace

Produktová řada Easy
Akumulátorová řada AL-KO EASY FLEX 20V max.
Typ pohonu AKU
Značka AL-KO
Hmotnost netto v kg 0.85 KG
Kompatibilní baterie 113559, 113698
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)
Nastavení staženého souboru Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.