Nástavec motorová kosa AL-KO BCA 4030 pro multitool MT 40

Produktové číslo: 113615 Tato položka je nedostupná
Žací nástavec pro základní model Multitool MT 40. Bezpečnost a flexibilitu tohoto zahradního pomocníka zvyšuje ještě dodatečná rukojeť a přiložený nůž a strunová cívka.

Z řady EnergyFlex.

Technická specifikace

Pracovní šířka struny v cm 30 CM
Typ pohonu AKU
Produktová řada Comfort
Hodnota K (m/s^2) 1
Akustický tlak v LpA[dB(A)] 80
Hodnota vibrací (m/s^2) 4.4
Akumulátorová řada AL-KO ENERGY FLEX 40V max.
Značka AL-KO
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Hmotnost netto v kg 1.8 KG
Pracovní šířka nože v cm 23 CM
Akustický výkon LwA[dB(A)] 93
Odchylka KpA [dB (A)] 3
Návod k produktu Manuál 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.