AKU Multitool AL-KO 36 V MT 40

Produktové číslo: 113611 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Multifunkční pohonná jednotka pro péči o stromy, živý plot a trávník (nástavce nejsou součástí dodávky)
  • Lehká váha
  • Tichý, bez emisí
  • Model z rodiny AL-KO 36 V (baterie a nabíječka se prodávají samostatně)

Multifunkční pohonná jednotka AL-KO 36 V MT 40 - všestranný všestranný pomocník z rodiny AL-KO 36 V

V závislosti na zvoleném nástavci lze základní jednotku AL-KO 36 V MT 40 použít jako plotostřih, vyžínač, vyžínač trávy nebo křovinořez. Lehká, šikovná a vybavená individuálně nastavitelnými přídavnými madly nebo popruhem pro přenášení na některých nástavcích, základní jednotka slouží jako užitečný nástroj šetřící energii pro nejdůležitější práce na domácí zahradě. Díky rychlovýměnnému systému je připevnění nástavců hračkou.

Multifunkční nářadí MT 40 je poháněno baterií AL-KO 36 V, díky čemuž je flexibilní a mobilní bez kabelů nebo výfukových emisí, s nízkou hlučností a nízkými vibracemi. Vaše výhoda: Baterii můžete použít pro všechna zařízení z rodiny AL-KO 36 V. Technické údaje multinářadového agregátu AL-KO 36 V MT 40 AL-KO 36 V MT 40 je základní jednotkou pro následující příslušenství:
Nástavce na sekačku GTA 36 Li / GTA 4030
Nástavce na křovinořez BCA 36 Li / BCA 4030
Nástavce na plotostřih HT 36 Li / HTA 4045
Prořezávací nástavce CSA 36 Li / CSA 4020

Pro dosažení optimální pracovní výšky obsahují nástavce HTA a CSA také 70 cm prodlužovací hřídel.

S nízkou hmotností pouze 1 kg, nosnými popruhy nástavců HTA a CSA, štíhlým designem a nezávislým bateriovým provozem je zaručena pohodlná práce. Při provozu zařízení nepřekáží napájecí kabely ani váha palivové nádrže - výrazné zvýšení komfortu, zejména při práci nad hlavou nebo při dlouhé době. Základní jednotka, poháněná Li-ion baterií AL-KO 36 V, poskytuje základ pro efektivní, emisní a nízkohlučné sekání, sekání a vyžínání. Větší baterie 40 V / 5 Ah prodlužuje dobu chodu přibližně o 1/3 ve srovnání s menší baterií 4 Ah. Díky lithium-iontovým článkům je baterie odolná, nenáročná na údržbu a bez samovybíjení / paměťového efektu a snadno se načítá do zařízení. Sekání větví, živého plotu a trávy s 1 zařízením, nezávislé a tiché.
Multifunkční nářadí AL-KO 36 V je šikovný a všestranný pomocník pro domácí zahradničení. Na jedno nabití Li-ion baterie AL-KO 36 V 40 V / 5 Ah můžete pracovat až 75 minut - ideální na zahradu doma. Prázdná baterie se nabije přibližně za 2 hodiny, takže při použití náhradní baterie můžete pracovat bez přerušení.

Kupte si AL-KO 36 V Multitool MT 40 a alternativy

AL-KO Multitool MT 40 lze zakoupit u nás v našem internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce.
Baterie s dlouhou životností (č. položky 113524, 5 Ah / 113280, 4 Ah) a nabíječka (č. položky 113281) nejsou součástí dodávky a jsou k dispozici jako samostatné příslušenství.

Dostupné příslušenství:
Nástavec nůžek na živý plot: HTA 4045 (č. položky 113613)
Nástavec na sekání trávy: GTA 4030 (č. položky 113614)
Nástavec pro křovinořez: BCA 4030 (č. položky 113615)
Nástavec prořezávače: CSA 4020 (položka č. 113612)

Technická specifikace

Typ pohonu AKU
Akumulátorová řada AL-KO 36 V
Hmotnost netto v kg 1 KG
Hmotnost brutto v kg 1.76 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 105 CM
Délka krabice v cm 108 CM
Kompatibilní baterie 113280, 113524
Produktová řada Comfort
Značka AL-KO
Návod k produktu Manuál (1.66MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.