Vložka Plastová - K Filtru 250/1"

Produktové číslo: 110165 Skladem
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • … Filtereinsatz für Vorfilter 250/1 Zoll (Art.-Nr. 110156)
  • Kommt in AL-KO Wasserpumpen „JET" und in Hauswasserwerken zum Einsatz
  • Für Sand- und Feststoffe geeignet
  • Aus hochwertigem, waschbarem Kunststoff (60 Mikron)
  • Einfach zu reinigen

Dieser Filtereinsatz ist ein wichtiges Original-Zubehör für den AL-KO Wasserpumpen-Vorfilter (Art.-Nr. 110156).


Setzen Sie auch beim Zubehör für Ihre Wasserpumpen-Vorfilter auf Qualität. Dieser Filtereinsatz mit 250/1 Zoll ist ein austauschbarer Bestandteil des Vorfilters mit der Art.-Nr. 110156. Damit wird das Pumpenwerk effektiv geschützt. Er wird typischerweise in AL-KO Wasserpumpen des Typs „JET" und in AL-KO Hauswasserwerken eingesetzt. Aus sehr haltbarem Kunststoff gefertigt, ist er für Sand und Feststoffe geeignet und kann nach dem Einsatz leicht gewaschen werden.


Kaufen Sie den Filtereinsatz AL-KO 250/1 Zoll Kunststoff

Kaufen Sie den Filtereinsatz AL-KO 250/1 Zoll Kunststoff jetzt einfach in unserem Online-Shop. Bei uns finden Sie weiteres Zubehör und Ersatzteile für Ihre Gartenpumpe, Ihre Wasserpumpe, Ihr Hauswasserwerk, Ihren Hauswasserautomaten oder Ihre Tauchpumpe

Technická specifikace

Značka AL-KO

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.