Hadice Sací 7 M + Sací Koš

Produktové číslo: 110795 Skladem
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • … Formstabiler Saugschlauch mit Rückschlagventil
  • Optimal für Gartenpumpen, Hauswasserwerke und weitere Wasserpumpen
  • Länge 7 m
  • Inklusive Messing-Rückschlagventil, Saugkorb und Anschlüssen
  • Durchmesser 1 Zoll (33,3 mm)

Kaufen Sie Original-Ersatzteile: Dieser Saugschlauch von AL-KO ist passend für alle AL-KO Gartenpumpen, Jet-Pumpen und Hauswasserwerke.


Das hochwertige Spezial-Ansaugset mit Saugkorb, Verschraubung, Rückschlagventil und Gewindenippel 1 Zoll ist vielseitig zum Entwässern einsetzbar. Dank seiner hervorragenden Verarbeitung können Sie ihn überall dort benutzen, wo Sie Brauchwasser ansaugen, z. B. aus Teichen, Swimmingpools, Badebecken, Aquarien, Regentonnen, Brunnen und Zisternen. Mit seinem 1-Zoll-Durchmesser und seiner Länge von 7 m ist er flexibel einsetzbar.


Kaufen Sie das Spezial-Ansaugset AL-KO 1 Zoll, 7 m

Kaufen Sie das Spezial-Ansaugset AL-KO 1 Zoll, 7 m jetzt einfach in unserem Online-Shop. Bei uns finden Sie weiteres Zubehör und Ersatzteile für Ihre Gartenpumpe, Wasserpumpe, Hauswasserwerk, Hauswasserautomat oder Ihre Tauchpumpe.

Technická specifikace

Značka AL-KO

Chcete cookies?

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.