Vítejte ve zpravodaji AL-KO

Zpravodaj AL-KO | Vítejte v našem zpravodaji

Srdečně vítejte!

Vaše registrace do zpravodaje AL-KO Gardentech je dokončena.

Děkujeme za váš zájem o náš zpravodaj a bavte se nakupováním a prací s našimi vymazlenými přístroji!

Mějte krásný den
Team AL-KO

Kam nyní?

Chcete výhodně nakoupit? Pak pokračujte sem...

Výhodná nabídka >


Náš sortiment neustále rozšiřujeme. Zde naleznete naše novinky...

Novinky 2021 >


Zde se dozvíte vše, co potřebujete vědět...

Zahradní magazín >


Napadají vás nějaké otázky? Pak nás kontaktujte...

Zaslat dotaz >

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.