Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

T 18-103.2 HD-A Comfort

Produktové číslo: 123016 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Funkce 2V1: sekání a sběr trávy
  • Robustní kvalitní motor Briggs & Stratton s nízkými vibracemi
  • Optimální poloha sezení pro snadný přístup k ovládacím prvkům s pohodlným nízkým nástupem
  • Hydrostatická převodovka s ergonomicky uspořádanými pedály
  • 2-nožové žací ústrojí, kuličková ložiska pro hladký chod
  • Široká kola pro optimální trakci
  • Elektromagnetická spojka spínání žacího ústrojí
  • Funkce mulčování (volitelný mulčovací klín) prostřednictvím mulčovacího zámku, lze jej pohodlně uložit na skelet stroje
  • NOVINKA PRO SEZÓNU 2023: Vylepšený rám koše pro snadnější zavěšení a vyháknutí koše, menší síla potřebná k vyprázdnění koše.

Sekejte pohodlně a efektivně s benzínovým zahradním traktorem AL-KO Comfort 18-103.2 HD

Vysoce kvalitní komponenty vyvinuté v Německu a vyrobené v Rakousku: Tak se prezentuje zahradní traktor AL-KO Comfort 18-103.2 HD.
Tento zahradní traktor má vysoký stupeň manévrovatelnosti, a proto je doma na většině zahrad. Rozsáhlá nabídka příslušenství k zahradním traktorům, jako jsou deflektory, sněhové pluhy, přívěsy a mnoho dalšího. m. a snadno odnímatelné žací ústrojí z něj činí všestranného pomocníka v létě i v zimě.
Pokud hledáte pohodlnou sekačku na trávu pro téměř jakýkoli účel, je tento produkt tou nejlepší volbou. Mulčování nebo sběr – na míru vašim potřebám
Se svou šířkou záběru 103 cm je zahradní traktor z kategorie Comfort perfektní pro efektivní a rychlé sekání velkých travnatých ploch (vhodné až do 6000 m²). Travní traktor AL-KO Comfort 18-103.2 HD je poháněn 8,5 kW výkonným, robustním a nízkovibračním Briggs & Stratton Powerbuilt 4175.
Výšku sečení lze rychle a snadno nastavit v 6 krocích od 30 mm do 80 mm jedním ruka.
Odolné žací ústrojí z ocelového plechu obsahuje dva nože pro čisté posečení trávy a lze jej sejmout v několika jednoduchých krocích. To umožňuje rychlé čištění a časově úsporný servis nožů.
Pokud byste chtěli na tomto traktoru použít volitelnou funkci mulčování (mulčovací klín obj. č. 119656), lze jej předělat bez nářadí. Díky plynule nastavitelnému nožnímu hydrostatu můžete sekat uvolněně s ergonomicky uspořádanými pedály a optimální polohou sezení.
Velký sběrný box o objemu 220 litrů lze pohodlně vyprázdnit ze sedadla pomocí teleskopické páky. Na přední část traktoru sekačky AL-KO Comfort 18-103.2 HD lze v zimě připevnit také sněhovou radlici.
S příslušenstvím, jako je náš zahradní válec, kombinovaný přívěs a rozmetač hnojiv, vás tento zahradní traktor podpoří i v létě při jiné práci.
Extra velké 18palcové pneumatiky na hnací nápravě zajišťují dobrou přilnavost a rychlý postup na jakémkoli povrchu a v jakémkoli terénu. Protiskluzový volant a přehledné ovládací prvky nabízejí další výhodu pohodlí.

Kupte si zahradní traktor AL-KO Comfort 18-103.2 HD & alternativy

Kupte si zahradní traktor Comfort 18-103.2 HD u některého z našich prodejních partnerů. Pokud chcete sekací traktor s menší šířkou záběru (93 cm), doporučujeme sekací traktor AL-KO Easy 15-93,2 HD-A. Náš tip: Díky rozsáhlé nabídce příslušenství je tento zahradní traktor Comfort 18-103.2 HD skutečným všestranným pomocníkem a svou práci za vás odvede v zimě i v létě.

Výhody

Comfortable Access

Comfortable Access

Our lawn tractors feature this special comfort design for easy mounting and dismounting, giving a high degree of legroom.

Stepless hydrostatic transmission

Stepless hydrostatic transmission

Its self-lubricating hydraulic pump makes it low-maintenance and extraordinarily robust. The special thing about it is that you can regulate the speed as well as the forward and reverse direction steplessly. There is no need for clutching and shifting.

Electromagnetic blade clutch

Electromagnetic blade clutch

If the blade should be switched on or off, the user activates a toggle switch, which switches the drive of the belt on or off. The reaction time of the electromagnetic clutch is very direct and the construction is particularly durable.

Improved box frame

Improved box frame

The improved box frame makes it easier to attach and detach the grass catcher box. In addition, it ensures that less force is required to empty the box, including an additional lock for perfect fixing of the grass catcher box in use.

Mowing while driving backwards

Mowing while driving backwards

By activating this button, the mowing deck also runs when driving backwards. This enables easier manoeuvring as well as working with the tractor.

Toolless adjustable seat

Toolless adjustable seat

The seat of the ride-on mower can be conveniently adjusted without tools. All you have to do is open two wing screws and move the seat.

Extra strong frame

Extra strong frame

Torsionally stiff, durable and very stable frame - defies the strongest loads. Sophisticated design to protect moving built-in parts.

Acoustic fill level indicator

Acoustic fill level indicator

The large-volume gras catcher box warns the user with an acoustic signal as soon as the box is full.

Attractive design

Attractive design

The attractive appearance and the high-quality workmanship make our lawn tractors visual eye-catchers - and that permanently.

Technická specifikace

Pracovní šířka v cm 103 CM
Typ pohonu Benzínový
Model motoru B&S Powerbuilt 4175
Objem v ccm 500
Výkon v kW 8.5 KW
Počet otáček v ot./min 2450
Pohon Nožní hydrostat T2
Hmotnost netto v kg 222 KG
Elektrický start ano
Počet válců motoru 1
Konektivita žádný / žádné
Objem sběrného koše v litrech 220 L
Typ displeje bez
Rozměr hloubka v cm bez kartón 116 CM
Hmotnost brutto v kg 282 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 190 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 118 CM
Elektrické vyprazdňování koše ne
Materiál sběrného koše Odolná tkanina
Vhodná plocha do m² 6000 QM
Výška sečení min./max. v mm 30 - 80 MM
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Funkce 2v1
Funkce mulčování Volitelně
Objem palivové nádrže v l 8 L
Boční výhoz ne
Průměr předního kola v palcích 15X6.0-6
Průměr zadního kola v palcích 18X8.5-8
Rychlost vpřed max. km/h 8 KMH
Rychlost vzad max. km/h 3.5 KMH
Typ žacího ústrojí dvounožové
Výkon zařízení v kW 8.5
Uzávěrka diferenciálu Ne
Ukazatel naplnění koše ano
Připojovací modul no retrofit kit available
Primer ne
Světlomety 004
Délka krabice v cm 196.5 CM
Automatický sytič ne
Šířka záběru v cm 103 CM
Produktová řada Comfort
GT_STOSSSTANGE optional
Značka AL-KO
Návod k produktu Manuál (30.72MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (275.92KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.