Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

T 15-93.2 HDS-A EASY

Produktové číslo: 123013 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Funkce 3 v 1: sekání, boční výhoz a mulčování
  • Robustní motor kvality AL-KO s nízkými vibracemi
  • Optimální poloha sezení pro snadný přístup k ovládacím prvkům s pohodlným nízkým nástupem
  • Hydrostatická převodovka s ergonomicky uspořádanými pedály
  • 2-nožové žací ústrojí, kuličková ložiska pro hladký chod
  • Elektromagnetická spojka spínání sečení
  • Pohodlná mulčovací funkce pomocí mulčovací záslepky
  • Motor AL-KO Pro 450 se zubovým olejovým čerpadlem pro delší životnost

Posekejte rychle a bez námahy s benzínovým zahradním traktorem AL-KO Easy 15-93.2 HDS-A

Vysoce kvalitní komponenty, vyvinuté v Německu a vyrobené v Rakousku: Takto se prezentuje zahradní traktor AL-KO 15-93.2 HDS-A Easy Edition. Díky bočnímu výhozu odpadá vyprazdňování sběrného koše, takže lze rychle posekat i větší pozemky na jeden zátah.
Zahradní traktor si však zachovává vysoký stupeň manévrovatelnosti, a proto se na většině zahrad cítí jako doma. Rozsáhlá nabídka příslušenství k zahradním traktorům, jako jsou zahradní válce, sněhové pluhy, přívěsy a mnoho dalšího. m. a snadno odnímatelné žací ústrojí z něj činí všestranného pomocníka v létě i v zimě. Pokud hledáte levný traktor sekačky na trávu pro téměř jakýkoli účel, je tento produkt tou nejlepší volbou.Používejte boční výhoz nebo pohodlně přepněte na funkci mulčování.
Traktor z kategorie Easy je se svou šířkou záběru 93 cm perfektní pro efektivní a rychlé sekání větších travnatých ploch (vhodné až do 4500 m²).
Traktor AL-KO Easy 15-93,2 HDS-A je poháněn motorem AL-KO Pro 450 o výkonu 8,5 kW s nízkými vibracemi.
Výšku sečení lze rychle a snadno nastavit jednou rukou v 6 krocích od 30 mm do 80 mm. Odolné žací ústrojí je vyrobené z ocelového plechu a obsahuje dva nože pro čisté posečení trávy. Demontovat ji lze v několika jednoduchých krocích. To umožňuje rychlé čištění a časově úsporný servis nožů. Pokud byste chtěli využít funkci mulčování tohoto traktoru, lze jej předělat bez nářadí. Mulčovací záslepku lze pohodlně uložit na sekačku. Díky plynule nastavitelnému nožnímu hydrostatu můžete sekat uvolněně s ergonomicky uspořádanými pedály a optimální polohou sezení.
Na přední část traktoru sekačky AL-KO Easy 15-93.2 HDS-A lze v zimě připevnit také sněhovou radlici. S příslušenstvím, jako je náš zahradní válec, kombinovaný přívěs a rozmetač hnojiv, vás tento zahradní traktor podpoří i v létě při jiné práci.
Extra velké 18palcové pneumatiky na hnací nápravě zajišťují dobrou přilnavost a rychlý postup na jakémkoli povrchu a v jakémkoli terénu. Protiskluzový volant a přehledné ovládací prvky nabízejí další výhodu pohodlí.

Kupte si zahradní traktor AL-KO Easy 15-93.2 HDS-A

Kupte si zahradní traktor Easy 15-93.2 HDS-A nyní v našem internetovém obchodě.
Náš tip: Díky rozsáhlé nabídce příslušenství je tento zahradní traktor Easy 15-93.2 HDS-A skutečným všestranným pomocníkem a svou práci za vás odvede v zimě i v létě.

Výhody

Comfortable Access

Comfortable Access

Our lawn tractors feature this special comfort design for easy mounting and dismounting, giving a high degree of legroom.

Stepless hydrostatic transmission

Stepless hydrostatic transmission

Its self-lubricating hydraulic pump makes it low-maintenance and extraordinarily robust. The special thing about it is that you can regulate the speed as well as the forward and reverse direction steplessly. There is no need for clutching and shifting.

Electromagnetic blade clutch

Electromagnetic blade clutch

If the blade should be switched on or off, the user activates a toggle switch, which switches the drive of the belt on or off. The reaction time of the electromagnetic clutch is very direct and the construction is particularly durable.

Mowing while driving backwards

Mowing while driving backwards

By activating this button, the mowing deck also runs when driving backwards. This enables easier manoeuvring as well as working with the tractor.

Toolless adjustable seat

Toolless adjustable seat

The seat of the ride-on mower can be conveniently adjusted without tools. All you have to do is open two wing screws and move the seat.

Extra strong frame

Extra strong frame

Torsionally stiff, durable and very stable frame - defies the strongest loads. Sophisticated design to protect moving built-in parts.

Attractive design

Attractive design

The attractive appearance and the high-quality workmanship make our lawn tractors visual eye-catchers - and that permanently.

Technická specifikace

Pracovní šířka v cm 93 CM
Typ pohonu Benzínový
Model motoru 024
Objem v ccm 452
Výkon v kW 8.5 KW
Počet otáček v ot./min 2900
Hmotnost netto v kg 203 KG
Pohon Nožní hydrostat T2
Počet válců motoru 1
Elektrický start ano
Konektivita žádný / žádné
Typ displeje bez
Rozměr hloubka v cm bez kartón 116 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 118 CM
Hmotnost brutto v kg 266 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 190 CM
Vhodná plocha do m² 4500 QM
Výška sečení min./max. v mm 30 - 80 MM
Nastavení výšky sečení Centrálně - 6 poloh
Objem palivové nádrže v l 8 L
Funkce mulčování ano
Funkce 3v1
Boční výhoz ano
Průměr předního kola v palcích 15X6.0-6
Průměr zadního kola v palcích 18X8.5-8.5
Rychlost vpřed max. km/h 8 KMH
Rychlost vzad max. km/h 3.5 KMH
Typ žacího ústrojí dvounožové
Uzávěrka diferenciálu Ne
Výkon zařízení v kW 8.5
Připojovací modul no retrofit kit available
Primer ne
Světlomety 004
Délka krabice v cm 196.5 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 100
Automatický sytič ne
Šířka záběru v cm 93 CM
GT_STOSSSTANGE optional
Značka AL-KO
Produktová řada Classic
Návod k produktu Manuál (2.89MB)
Manuál (17.77MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (275.92KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.