SnowLine 760.4 TE LED

Produktové číslo: 114038
OxSaleableIsNotOne: 0 Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • 6 rychlostních stupňů vpřed + 2 vzad s novými ergonomickými ovládacími pákami (vyhřívané rukojeti)
  • Nový LED panel pro výrazně větší světlo před a kolem sněhové frézy
  • Vylepšená, snadno použitelná nastavovací klika pro regulaci směru odhazování sněhu
  • Bezpečná trakce v nejtěžších podmínkách díky pásovému pohonu
  • Silný motor o výkonu 9,0 kW se zdvihovým objemem 420 cm3
  • Pro plochy do 1000 m², s pracovní šířkou 76 cm a odhozem 10 až 15 m

Silné LED osvětlení a extrémně výkoný pásový pohon

Díky novému, jasnému LED panelu se vyčistíte i za zhoršených světelných podmínek, zejména v brzkých ranních hodinách nebo při hustém sněžení. Pohon po pásové dráze zaručuje vynikající trakci i v náročných sněhových podmínkách.

Usnadněte si zimní servis s naší benzínovou sněhovou frézou SnowLine 760.4 TE LED

S benzínovou sněhovou frézou SnowLine 760.4 TE LED se namáhavá zimní služba na čerstvém vzduchu stane téměř bez námahy. Sníh je lepší odfrézovat, než ho odhrnovat lopatou. Tento model hravě zvládne i velké množství odklízeného a ztvrdlého sněhu. Těšit se můžete i na komfortní funkce jako elektrické startování, vyhřívané rukojeti nebo vypínatelný pohon. Díky sofistikovanému motoru a technologii frézování je naše sněhová fréza spolehlivým a výkonným partnerem pro chladné zasněžené dny. Výkonný motor sněhové frézy s ohromným výkonem 9 kW a zdvihovým objemem 420 ccm nabízí díky technologii OHV s horními ventily vynikající účinnost, která se projevuje extrémně silným výkonem při nižší spotřebě. Šířka odklízení je 76 cm, výška sběru sněhu je do 54,5 cm a podle stavu se sníh odhazuje až do 15m. Zvláště ergonomické ovládací páky a nově navržená otočná klika pro odhazování sněhu vám usnadní práci. Díky silnému motoru OHV vhodnému pro zimu a přepínatelnému pohonu pásů se 6 rychlostními stupni vpřed a 2 vzad je 2-stupňová (šnekové a vyhazovací kolo) sněhová fréza 760.4 TE LED obzvláště efektivní. Pásový pohon zajišťuje dobrou trakci a snadnou ovladatelnost i v těch nejnepříznivějších podmínkách. S tímto top modelem se nemusíte bát žádného sněhu.

Kupte si benzínovou sněhovou frézu AL-KO Snowline 760.4 TE LED

Benzínovou sněhovou frézu LED 760.4 TE LED kupte nyní v našem online obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud preferujete sněhovou frézu s menší šířkou záběru a menším výtlakem, doporučujeme sněhovou frézu SnowLine 700.4 E LED (č. položky 114037) nebo 620.4 E III LED (č. položky 114036)

...

Technická specifikace

Produktové číslo 114038
Kód zboží EAN 4003718064612
Hmotnost netto v kg 126 KG
Rozměr hloubka v cm bez kartón 80 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 115 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 134 CM
Hmotnost brutto v kg 145 KG
Vyhřívané rukojeti ano
Garantovaná hlučnost [db (A)] 106
Značka AL-KO
Produktová řada Premium

Power supply

Typ pohonu Benzínový
Automatický sytič ano
Objem palivové nádrže v l 5.5 L
Elektrický start ano
Objem v ccm 420
Počet otáček v ot./min 2000
Výkon v kW 9 KW
Primer ano
Počet válců motoru 1

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.