SnowLine 620.4 E III LED

Produktové číslo: 114036
OxSaleableIsNotOne: 0 Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • 6 rychlostních stupňů vpřed + 2 vzad s novými ergonomickými ovládacími pákami (vyhřívané rukojeti)
  • Nový LED panel pro výrazně větší světlo před a kolem sněhové frézy
  • Vylepšená, snadno použitelná nastavovací klika pro regulaci směru odhazování sněhu
  • Bezpečný postup s hrubými pneumatikami
  • Silný motor o výkonu 6,2 kW se zdvihovým objemem 302 cm3
  • Pro plochy do 500 m², s pracovní šířkou 62 cm a odhozem 10 až 15 m

Silné LED osvětlení v nepříznivých světelných podmínkách

Díky novému, jasnému LED panelu se vyčistíte i za zhoršených světelných podmínek, zejména v brzkých ranních hodinách nebo při hustém sněžení. Odkliďte sníh před vaším domem, na vašich parkovacích plochách a v menších prostorách s naší benzínovou sněhovou frézou.

Usnadněte si zimní práce s naší benzínovou sněhovou frézou SnowLine 620.4 E III LED

Sníh je lepší odfrézovat, než ho odhrnovat lopatou na sníh. Tento model si velmi snadno poradí i s velkým množstvím odklízeného a ztvrdlého sněhu. Těšit se můžete i na praktické funkce, jako je elektrický startér nebo vypínatelný pohon. Díky sofistikovanému motoru a technologii frézování je naše sněhová fréza spolehlivým a výkonným partnerem pro chladné zasněžené dny. Sněhová fréza s výkonem motoru 6,2 kW a zdvihovým objemem 302 ccm nabízí vynikající účinnost díky technologii OHV s horními ventily, která se odráží v ekonomické spotřebě. Šířka odklízení je 62 cm, výška sběru sněhu je do 51 cm a podle stavu se sníh odhazuje až do 15m. Zvláště ergonomické ovládací páky a nově navržená otočná klika pro odhazování sněhu vám usnadní práci. Pohon kol je na tom nezávislý, takže sněhová fréza pokračuje v pohybu a neustále odklízejí sníh. Pneumatiky s hroty zajišťují dobrou trakci a snadnou ovladatelnost i za nepříznivých podmínek. Díky silnému motoru OHV vhodnému pro zimní provoz a přepínatelnému pohonu kol se 6 rychlostními stupni vpřed a 2 vzad je 2-stupňová (šnekové a vyhazovací kolo) sněhová fréza 620.4 E III LED obzvláště efektivní.

Kupte si benzínovou sněhovou frézu AL-KO Snowline 620.4 E III LED

Benzínovou sněhovou frézu 620.4 E III LED kupte nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud chcete sněhovou frézu s větší šířkou místnosti, doporučujeme benzínovou sněhovou frézu Snow Line 700.4 E LED (č. výr. 114037)

...

Technická specifikace

Produktové číslo 114036
Kód zboží EAN 4003718064599
Hmotnost netto v kg 96 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 134 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 113 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 66 CM
Hmotnost brutto v kg 102 KG
Vyhřívané rukojeti ano
Garantovaná hlučnost [db (A)] 102
Produktová řada Premium
Značka AL-KO

Power supply

Typ pohonu Benzínový
Automatický sytič ano
Objem palivové nádrže v l 4 L
Elektrický start ano
Objem v ccm 302
Počet otáček v ot./min 2000
Výkon v kW 6.2 KW
Primer ano

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.