Sekačka strunová benz. BC 330 B

Sekačka strunová benz. BC 330 B

Produktové číslo: 113758
NoStockAndUnderStockNotAllowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu

Technická specifikace

M10 x 1,25 Linksgewinde
rychlonavíjecí
1:50
183 CM
500 CM
2.4 MM
Výkon v kW 0.9 KW
Značka AL-KO
Pracovní šířka struny v cm 41 CM
Síla v HP 1.2 PS
Objem v ccm 32.6
Počet otáček v ot./min 7000
Počet válců motoru 1
Easy Start systém ne
Elektrický start ne
Systém Ready to Start ne
Automatický sytič ne
Garantovaná hlučnost [db (A)] 113
Nastavení závitu automaticky poklepem
Objem palivové nádrže v l 0.8 L
Produktová řada Classic
Hmotnost netto v kg 7.3 KG
Pracovní šířka nože v cm 25 CM
Průměr žacího ústrojí v mm 26 MM
Primer ano
Typ pohonu Benzínový
Dělitelná hřídel ne
Návod k produktu Manuál (16.5MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (109.6KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.