Sekačka rot. benz. 4.62 SP-B CLASSIC

Sekačka rot. benz. 4.62 SP-B CLASSIC

Produktové číslo: 123005 Skladem
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • 2IN1Function: Mowing and catching
  • Optimum mowing and catching results due to aerodynamic housing shape with high discharge channel
  • Grass box with fill level indicator and large emptying opening
  • Rear wheel drive 1-speed
  • Practical front carry handle
  • Central cutting height adjustment
  • Ergonomically shaped guide handle with comfort grip
  • Ball bearing wheels for easy pushing

Solid technology - the AL-KO Classic 4.62 SP-B petrol lawn mower

With reliable and efficient features as well as innovative technology, the Classic 4.62 SP-B petrol lawnmower makes your work in the home garden easier. The technology of the AL-KO Classic 4.62 SP-B is developed in Germany and produced in Austria. Thanks to its durable design and good equipment, it is your reliable partner in the garden.

Price-effective and reliable

With the convenient central cutting height adjustment you can adjust the cutting height 7 times between 2.5 - 7 cm. With a cutting width of 46 cm and the power-saving 1-speed wheel drive, the petrol lawnmower ensures efficient mowing in gardens of up to 1400 m². 

The Classic 4.62 SP-B has a 1.8 kW powerful Briggs&Stratton 450 E petrol engine that provides long-lasting service and reliable starts. Comfort while working is further enhanced by the ergonomically shaped handlebar and the ball-bearing turf-saving wheels. Thanks to the high, aerodynamic as well as durable sheet steel housing the Classic 4.62 SP-B lawn mower catches the grass particularly well. As a result, you also have to empty the 65-litre catcher bag with fill level indicator less often. And the robust front carry handle supports you during transport. 

 

Buy the AL-KO Classic 4.62 SP-B petrol lawnmower & Alternatives

Purchase the Classic 4.62 SP-B petrol lawn mower now in our webshop. If you prefer the model with additional mulching function, we recommend the Classic 4.62 SP-B Plus (item no. 123006).

Technická specifikace

88 CM
Výkon v kW 1.8 KW
Značka AL-KO
Šířka záběru v cm 46 CM
Model motoru B&S Series 450E
Objem v ccm 125
Počet otáček v ot./min 2900
Počet válců motoru 1
Elektrický start ne
Automatický sytič ano
Funkce mulčování ne
Typ pohonu Benzínový
Max Airflow Technology Ne
Kola s kuličkovými ložisky ano
Materiál sběrného koše odolný plast
Objem palivové nádrže v l 0.8 L
Funkce 2v1
Ukazatel naplnění koše ano
Materiál krytu ocel
Výkon zařízení v kW 1.8
Objem sběrného koše v litrech 65 L
Hmotnost netto v kg 29.2 KG
Pohon kol 1 rychlostní pohon
Rychlost vpřed max. km/h 3.5 KMH
Primer ne
Nastavení výšky sečení Centrálně - 7 poloh
Produktová řada Classic
Průměr zadního kola v mm 220 MM
Průměr předního kola v mm 180 MM
Hmotnost brutto v kg 33.6 KG
Boční výhoz ne
Garantovaná hlučnost [db (A)] 96
Návod k produktu Manuál (24.72MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (596.59KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.