Plně automatická péče a perfektně posekaný trávník až do velikosti 2000 m²

Robotické sekačky Robolinho® pracují tiše a bezpečně, jsou šetrné k vašemu trávníku a můžete je navíc propojit s vaší chytrou domácností nebo zahradou. Zatímco vy trávíte čas s vaší rodinou nebo relaxujete, robotická sekačka neustále pečuje o váš trávník a pokud vám chce něco sdělit, pošle vám zprávu přes aplikaci inTouch od AL-KO. Díky dvojitému systému žacích nožů s mulčovací technologií, je posekaná tráva rozmělněna na malé kousky, které jsou následně zapracovány zpět do podloží. Při pravidelné péči, kdy je tráva zkracována pouze o malý kousek, a tak se nemusíte obávat zelených bot ani chodidel. Mezi další výhody patří také průchodnost úzkými koridory od 60 cm, stoupání o sklonu 45% a několik programovatelných vstupních bodů. Pro dokonale upravený trávník na pár kliků...

Více informací o robotických sekačkách >

Modely Robolinho® >

Objednat bezplatnou prohlídku zahrady >

Aplikace inTOUCH >

Prodloužená záruka >

Prod. č.: 123032 Omezené množství
16 990,00 Kč
Prod. č.: 123033 Omezené množství
21 990,00 Kč
Prod. č.: 127695 Omezené množství
21 990,00 Kč
Prod. č.: 127696 Omezené množství
25 990,00 Kč
Prod. č.: 127697 Omezené množství
32 990,00 Kč
Prod. č.: 127698 Skladem
40 990,00 Kč

Příslušenství pro robotické sekačky

Prod. č.: 127675 Omezené množství
1 290,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.