Update für alle Robolinho® Modelle | AL-KO Mähroboter

Robolinho® Aktualizace

Udržujte svou robotickou sekačku Robolinho® vždy aktuální


Díky nejnovějším aktualizacím firmwaru Robolinho® je vaše robotická sekačka vždy aktuální.
Pravidelné aktualizace vám vždy přinesou ty nejlepší funkce a úpravy přímo do vašeho zařízení.
To znamená, že si můžete být jisti, že vaše Robolinho® bude dělat svou práci efektivně a spolehlivě. Jste vy a vaše robotická sekačka aktuální? Pokud ne, tak na co čekáte? Vlastníte zcela novou robotickou sekačku Robolinho®? My v AL-KO Gardentech neustále vyvíjíme a zlepšujeme naše produkty a služby.
To se děje zejména v oblasti softwaru, a proto již dnes může být k dispozici novější verze softwaru.
Doporučujeme proto všem majitelům robotické sekačky Robolinho® zkontrolovat aktuální verzi firmwaru a v případě potřeby ji aktualizovat.
Pomocí softwaru Robolinho® Updater můžete sami snadno aktualizovat firmware vašeho Robolinho (software Windows).
Chcete-li to provést, zaregistrujte se ve formuláři níže a okamžitě si zdarma stáhněte software AL-KO Robolinho® Updater.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.