Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.

Robolinho® 350 W

Produktové číslo: 123032 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Plně automaticky seče plochy až do 300 m². Tichá při sekání s 60 dB(A)
  • Bezpečnostní senzory chrání před zraněním a krádeží
  • Snadná instalace a provoz s WiFi zařízením
  • Včetně ohraničujícího vodiče (100 m) a zemních hřebíků (90 ks).

Malý, kompaktní a obratný. Robolinho® 350 W se plně automaticky postará o vaši zahradu.

Užijte si svůj volný čas, zatímco robotická sekačka efektivně seká váš trávník. Robolinho® 350W bylo vyvinuto našimi inženýry v Německu a vyrobeno našimi specialisty v Rakousku – tak v AL-KO Gardentech zajišťujeme, že našim zákazníkům garantujeme pouze tu nejlepší kvalitu. Odolné komponenty a sofistikovaná technologie dělají z Robolinho® spolehlivého společníka a pomocníka pro každodenní péči o trávník na vaší zahradě.
Robotická sekačka se velmi snadno instaluje a základnová stanice se rychle nastaví. Náš sofistikovaný software a intuitivní ovládání pomocí displeje vám usnadní péči o trávník a vše uděláte, kdy a kde chcete.

Technické detaily robotické sekačky Robolinho® 350 W
Inteligentní péče o zahradu je součástí současnosti s Robolinho® 350 W.
Tato robotická sekačka pracuje tiše a bez emisí díky 60 dB tichému elektromotoru, který získává energii z 2,5 Ah / 18 V silné lithium-iontové baterie s dlouhou výdrží. To znamená, že robotickou sekačku od AL-KO lze bez problémů provozovat i o státních svátcích. Speciálně vyvinutá technologie pohybu ve spojení s šířkou záběru 20 cm zajišťuje efektivní péči o trávník na plochách do 350 m². Překážky, jako jsou stromy nebo stoupání až 30 % jsou snadno zvládnutelné. Výšku sečení lze plynule nastavit od 25 mm do 55 mm, což vám umožní přizpůsobit délku vašeho trávníku vašim osobním preferencím. Efektivní sekací systém se čtyřnásobnou životností nože zajišťuje perfektní sekání a posekaná tráva je nasekána v krytu sekačky a přiváděna zpět do trávníku jako biologické hnojivo. Se strojem Robolinho® 350 E proto nemusíte likvidovat žádnou posekanou trávu. Spolehlivá senzorová technologie robotické sekačky nabízí maximální bezpečnost pro lidi a zvířata.

Kupte si Robolinho® 350 W

Jednoduše si zakupte robotickou sekačku Robolinho® 350 W v našem online obchodě nebo vyhledejte prodejce ve svém okolí. Je možná kompletní instalace naším odborným prodejcem. Robolinho® 350 W šetrná k životnímu prostředí pro údržbu vašeho trávníku.

Technická specifikace

Typ pohonu AKU
Hmotnost netto v kg 8 KG
Kapacita baterie (interní) Ah 2.2
Konektivita AL-KO připojení WLAN
Rozměr délka v cm bez kartónu 63 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 27 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 43 CM
Hmotnost brutto v kg 13 KG
GT_ECO_MODE No
Vhodná plocha do m² 350 QM
Maximální stoupavost v % 30 %
Výška sečení min./max. v mm 25 - 65 MM
Nastavení výšky sečení Manuálně - plynule
Výdrž baterie (interní) v min 45 MIN
Doba nabíjení akumulátor v min 50 MIN
Dešťový senzor ne
Počet vstupních bodů 1
Rychlost vpřed max. km/h 0.97 KMH
Napětí baterie (interní) V 18 V
Délka krabice v cm 80 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 60
Šířka záběru v cm 20 CM
Produktová řada Classic
Značka AL-KO
Návod k produktu Manuál (17.02MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (224.76KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.