Robolinho® 1300 W

Produktové číslo: 123034
Termín dostupnosti produktu zjišťujeme.
OxSaleableIsNotOne: 0 Včetně 21% DPH, . .
  • Plně automaticky seče plochy až 1300 m². Tichý, 60 dB(A)
  • Bezpečnostní senzory chrání před zraněním a krádeží
  • Snadná instalace a obsluha
  • Jednoduché ovládání s aplikací AL-KO inTouch přes WiFi.
  • Sekací kotouč se čtyřmi dvojitými noži
  • Vysoká manévrovatelnost a nízká hmotnost. Zvládne úzké průchody od 60 cm
  • Ohraničující vodič (150 m) a zemní hřebíky (90 kusů) jsou součástí dodávky

Robotická sekačka Robolinho® 1300 W

Robolinho® 1300 W bylo vyvinuto našimi inženýry v Německu a vyrobeno našimi specialisty v Rakousku – to znamená, že my v AL-KO Gardentech zaručujeme našim zákazníkům pouze tu nejlepší kvalitu.
Komponenty s dlouhou životností a sofistikovaná technologie dělají z Robolinho® spolehlivého společníka a pomocníka pro každodenní péči o trávník na vaší zahradě.
Robotická sekačka se velmi snadno instaluje, základnová stanice i připojení chytrého zahradnictví jsou rychle připraveny. Náš sofistikovaný software a intuitivní ovládání vám usnadní péči o váš trávník, kdykoli a kdekoli budete chtít. Připojení: S novou robotickou sekačkou Robolinho® s podporou aplikace je zahrada inteligentně udržována a Smart Garden se stává realitou. Ovládání možné přes aplikaci AL-KO inTouch přes WiFi domácí síť nebo přes Amazon Alexa.
Technické detaily robotické sekačky Robolinho® 1300 W
Inteligentní péče o zahradu a chytré zahradničení jsou u Robolinho® 1300 W součástí současnosti: Díky již nainstalovanému hardwaru robotické sekačky je možné snadné připojení přes aplikaci AL-KO inTOUCH.
Celé to běží pohodlně přes vaši WiFi.
Tichý a bezemisní provoz této robotické sekačky zajišťuje 60 dB tichý elektromotor, který získává energii z 5 Ah/25,2 V silné lithium-iontové baterie s dlouhou výdrží. To znamená, že robotickou sekačku AL-KO lze snadno ovládat i o státních svátcích nebo v noci.
Speciálně vyvinutá technologie pohybu ve spojení se šířkou záběru 22 cm zajišťuje efektivní péči o trávník na plochách až 1300 m². Překážky jako stromy nebo stoupání až 45 % lze bez problémů zvládnout. Výšku sečení lze plynule nastavit od 25 mm do 55 mm, což vám umožní upravit délku vašeho trávníku podle vašich osobních preferencí.
Systém DCS (Double-Cut System) vyvinutý společností AL-KO zajišťuje dokonalý vzor sekání a výsledná posekaná tráva se seká ještě v krytu sekačky a vrací se na trávník jako biologické hnojivo.
S robotickou sekačkou Robolinho® 1300 W proto nemusíte likvidovat žádnou posekanou trávu. Spolehlivá bezpečnostní technologie robotické sekačky nabízí maximální bezpečnost pro lidi i zvířata.

Kupte si Robolinho® 1300 W

Kupte si robotickou sekačku Robolinho® 1300 W v našem online obchodě nebo vyhledejte prodejce ve svém okolí. Je možná kompletní montáž naším odborným prodejcem. Robolinho® 1300 W je podpora šetrná k životnímu prostředí pro údržbu vašeho trávníku. Máte trávník do 550 metrů čtverečních? Pak doporučujeme AL-KO Robolinho® 550 W.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 123034
Kód zboží EAN 4003718356700
Hmotnost netto v kg 8.9 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 63 CM
Rozměr výška v cm bez kartónu 27 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 43 CM
Garantovaná hlučnost [db (A)] 60
Značka AL-KO
Produktová řada Premium

Zdroj energie

Typ pohonu AKU
Kapacita baterie (interní) Ah 5
Doba nabíjení akumulátor v min 100 MIN
Výdrž baterie (interní) v min 100 MIN
Napětí baterie (interní) V 25.2 V

Pracovní plocha

Maximální stoupavost v % 45 %
Vhodná plocha do m² 1300 QM
Počet vstupních bodů 3
Dešťový senzor ne

Systém sečení

Šířka záběru v cm 22 CM
Výška sečení min./max. v mm 25 - 55 MM
Nastavení výšky sečení Manuálně - plynule
GT_ECO_MODE Ano

Chytré funkce

Konektivita AL-KO připojení WLAN

Pohonný systém

Rychlost vpřed max. km/h 0.97 KMH

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (17.02MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (1.98MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.