Přihlášení k odběru zpravodaje AL-KO

Zpravodaj AL-KO | Přihlášení k odběru zpravodaje

Newsletter - přihlášení k odběru zpravodaje AL-KO

Využijte všechny výhody zpravodaje AL-KO:

| Buďte první, kdo se dozví o našich novinkách a akcích
| Dostávejte pravidelně tipy a nápady pro údržbu vaší zahrady
| Nenechte si ujít žádné speciální nabídky, slevy a soutěže
|
Vše je zcela zdarma a doručeno přímo do vaší e-mailové schránky

Pokud již nechcete dostávat náš pravidelný zpravodaj, můžete se kdykoliv odhlásit.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.