Područky

Produktové číslo: 127732 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Velmi pohodlné pro vysoký komfort
  • Enormní nosnost - až 100 kg na loketní opěrku
  • Výškově nastavitelné, takže jej lze přizpůsobit vašim vlastním potřebám
  • Vhodné pro solo by AL-KO traktory řady Comfort

Ještě více pohodlí s loketními opěrkami na našich traktorech Solo by AL-KO Comfort

 
Užijte si ještě více pohodlí s našimi novými výškově nastavitelnými područkami, které umožňují individuální nastavení. Vřele doporučujeme, zejména pro velké nemovitosti. Vysoká odolnost díky silné stabilitě. Až 100 kg na loketní opěrku. Super pohodlné pro ještě větší pohodlí.
 

Kupte si područky solo by AL-KO Comfort

 
Kupte si područky nyní v našem internetovém obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pokud vlastníte traktor AL-KO z řady Premium, jsou vhodné područky s číslem položky 127730.
 
...

Technická specifikace

Produktové číslo 127732
Kód zboží EAN 4003718064995
Hmotnost netto v kg 3.5 KG
Hmotnost brutto v kg 5.58 KG
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada COMFORT pro

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.