Chcete se stát autorizovaným partnerem AL-KO?

Chcete s námi spolupracovat, chcete se stát autorizovaným obchodem nebo servisem AL-KO? Obchodní a servisní síť AL-KO se neustále rozrůstá, abychom zajistili pokrytí našimi službami v každém koutu České republiky. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a podmínek pro autorizované partnery AL-KO.

Rostislav Baďura
Regionální manažer

Plzeňský kraj
Jihočeský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj- západ
Středočeský kraj - západ
Praha - západ

rostislav.badura@al-ko.com

Jaroslav Bílek
Regionální manažer

Ústecký kraj - východ
Vysočina - sever
Liberecký kraj
Pardubický kraj - západ
Královehradecký kraj
Středočeský kraj - východ

jaroslav.bilek@al-ko.com

Jan Zicha
Regionální manažer

Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Jihomoravský kraj
Zlínský kraj
Vysočina - východ
Pardubický kraj - východ

jan.zicha@al-ko.com


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.