AL-KO kvalita, která vás přesvědčí

Německý vývoj - Rakouská výroba

Vždy o krok dále

AL-KO znamená zahradní nářadí a příslušenství, které je vyvíjeno v Německu. Nedaleko Günzburgu v městečku Kötz již více než 40 let navrhujeme a vyvíjíme zahradní přístroje, které kombinují inovace, důraz na kvalitu a nejmodernější technologie. Vždy dbáme na optimální řešení v souladu s udržitelností a ohledem na budoucnost...

Přesvědčivá kvalita

AL-KO také znamená údržba trávníku přístroji, které byly vyrobeny v rakouském Obdachu. Právě zde vyrábíme od roku 1966 vysoce kvalitní zahradní nářadí, které slouží miliónům našich zákazníků po celém světě. Naší filozofií je flexibilita a cíl vždy splnit přání našich vážených obchodních partnerů a spokojených zákazníků. Přesvědčte se sami o kvalitách našich zahradních pomocníků...

Engineering in Germany

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.