Omalovánky pro malé zahradníky

Omalovánky

Když mamka nebo taťka pracují na zahradě, a malý pomocníci jsou unavení, nemusí se vůbec nudit. Stáhněte si naše omalovánky AL-KO a na chvilku nejmenší zahradníky zabavte.

Vaše kresby můžete umístit na náš Facebook.

Těšíme se na všechny vaše příspěvky! 

Omalovánky pro děti | Rodinná zábava na zahradě s AL-KO

Zábava na zahradě

Omalovánky pro děti | Sekání trávy se zahradním traktorem

Sekání trávy se zahradním traktorem

Omalovánky pro děti | Kypření půdy s kultivátorem

Kypření půdy s kultivátorem

Omalovánky pro děti | Robotická sekačka na zahradě

Robotická sekačka na zahradě

Omalovánky pro děti | Srandovní zahradník

Srandovní zahradník

Omalovánky na zahradě | Zábava s vodou

Zábava s vodou


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.