Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že všechny objednávky došlé po 14.12.2023 budeme odesílat nejdříve 02.01.2024, děkujeme za pochopení.
Robotické sekačky | Snadná instalace

Máme pro vás bezstarostnou nabídku: Odborná instalace robotické sekačky na vaší zahradě


Instalace a uvedení do provozu robotické sekačky AL-KO je velmi snadné, ale možná na to nemáte čas ani chuť. V tom případě vám můžeme nabídnout bezstarostný servis: námi vyškolený technik nainstaluje robotickou sekačku na vaši zahradu za velmi přijatelnou cenu. Už víte, co jak využijete získaný volný čas?


Výhody:

| Nákup robotické sekačky a instalace vyřídíte na jednom místě
| Instalace a uvedení do provozu za nízké pevné ceny
| Odborné poradenství a zaškolení


Instalační poplatek zahrnuje tyto služby:

| Předběžné plánování a rady k instalaci
| Jednorázový příjezd a odjezd zahradního technika (celá Česká republika)
| Položení vodícího kabelu (volitelně jako příslušenství)
| Základní nastavení robotické sekačky
| Seznámení s funkcemi Robolinho®


Přehled cen:


Travní plocha250 m²500 m²700 m²1200 m²2000 m²
Cena*6.990 Kč7.990 Kč8.990 Kč9.990 Kč10.990 Kč

*Ceny jsou uvedeny včetně DPHVolitelná doplňková služba:

| Instalace další robotické základny na vyžádání


Postup:

1. Pořiďte si vhodnou sekačku AL-KO Robolinho® pro váš trávník.
2. Zaregistrujte svou robotickou sekačku online, nahrajte plán vaší zahrady a odešlete objednávku k instalaci.
3. Pokud nevzniknou z naší strany nějaké dotazy, servisní partner AL-KO vás bude telefonicky kontaktovat do 3-4 dní od zadání poptávky.
4. Instalace obvykle proběhne během několika následujících dní od domluvy.
5. Těsně před datem instalace zkraťte trávník na maximálně 40 mm.
6. Faktruru vám vystaví náš servisní partner po provedení instalace.
7. Přečtěte si další informace k instalační službě.
Robotické sekačky | Instalační plánek

Domluvte si odbornou instalaci hned teď

Objednejte si službu odborné instalace od vyškoleného zahradního technika. Níže, prosíme, zadejte co nejpodrobnější popis vašeho trávníku,ideálně včetně plánku, abychom se mohli připravit na instalaci u vás.Fill out my online form.

*Poznámka: Od ledna 2019 jsou všechny ceny služeb orientačními cenami za technickou proveditelnost, instalaci za pevnou cenu, případně za podmínek dříve stanovených společností AL-KO. Poznámky k instalační službě: Příprava / plánování vychází z vašich dokumentů. Provedení provádí námi pověřený instalační partner. Další služby jsou uvedeny samostatně. Objednávka bude provedena až po obdržení potvrzení objednávky e-mailem.


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.