Nůž - 3.22 Li Easy

Produktové číslo: 114010 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • Nůž pro sekačku 3.22 Li Easy
  • Very long service life
  • Cutting width 32 cm

Náhradní nůž pro sekačku AL-KO 3.22 Li Easy

...

Technická specifikace

Produktové číslo 114010
Kód zboží EAN 4003718063462
Hmotnost netto v kg 0.4 KG
Hmotnost brutto v kg 0.6 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 2 CM
Rozměr délka v cm bez kartónu 32 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 7 CM
Délka krabice v cm 36 CM
Značka AL-KO

Mowing System

Šířka záběru v cm 32 CM

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.