Neuheiten

AL-KO Neuheiten

Wir legen besonderen Wert auf Qualität, Innovationskraft, Design und komfortable Multifunktionalität unserer Produkte, damit Sie mit Freude in die neue Gartensaison starten können.

Auch in diesem Jahr präsentiert AL-KO eine Vielzahl von Produktneuheiten. Hier zeigen wir Ihnen die Highlights unserer diesjährigen Produktneuheiten.

Neuheiten Mähroboter

Neuheiten Rasenmäher

Neuheiten Motorsensen

Neuheiten Rasentraktoren

Neuheiten Akku

Neuheiten Pumpen

Neuheiten Holzspalter

Neuheiten weitere Gartenhelfer

Neuheiten solo® by AL-KO


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.