Nárazník Bumper Pro (Comfort, Premium)

Produktové číslo: 127731 Omezené množství
Odešleme nejpozději 19.06.2024
Včetně 21% DPH, Doprava zdarma
  • Příslušenství pro zahradní traktory solo by AL-KO
  • Vhodné pro řadu Comfort od r.v. 2014 a Premium od r.v. 2017

Ochrana proti poškození nárazník Bumper Pro

Vhodné pro benzínové zahradní traktory solo by AL-KO od řady Premium od roku 2013 a pro traktory AL-KO od řady Comfort od roku 2017. Atraktivní ochrana pro váš traktor.

Kupte si nárazník AL-KO Pro

Kupte si Bumper Pro nyní v našem online obchodě nebo u některého z našich specializovaných prodejců. Pro větší pohodlí doporučujeme naše područky (č. položky 127730

...

Technická specifikace

Produktové číslo 127731
Kód zboží EAN 4003718064988
Hmotnost netto v kg 3.3 KG
Hmotnost brutto v kg 5.38 KG
Značka solo® by AL-KO
Produktová řada PREMIUM pro

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (5.65MB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.