Náhradní řetěz k minipile AL-KO CSM 1815 18V

Produktové číslo: 114024 Tato položka je nedostupná
Opět dostupné: 19.06.2024
Včetně 21% DPH, . .

Náhradní řetěz k akumulátorové minipile AL-KO CSM 1815 18V

Originální řetěz, určený pro akumulátorovou minipilu AL-KO CSM 1815 18V.

...

Technická specifikace

Produktové číslo 114024
Kód zboží EAN 4003718064315
Hmotnost netto v kg 0.05 KG
Rozměr výška v cm bez kartónu 0.3 CM
Hmotnost brutto v kg 0.07 KG
Rozměr délka v cm bez kartónu 22.5 CM
Rozměr hloubka v cm bez kartón 2.5 CM
Pilový řetěz 004
Značka AL-KO

Žací ústrojí

Délka nože v cm 15 CM

Návody k produktu

Návod k produktu Manuál (14.74MB)
Nastavení staženého souboru Manuál (224.76KB)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.