Náhradní pilové listy pro AKU ruční pilu AL-KO PS 1815 - 3 ks

Produktové číslo: 113968 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • Sada náhradních pilových listů pro ruční pilu PS 1815
  • Set of 3 (wood, metal and plastic)
  • Cutting length 150 mm

Náhradní pilové listy pro AKU ruční pilu AL-KO PS 1815 18V

Sada obsahuje 3kde pilových listů.
1ks list na dřevo
1ks list na kov
1ks list na plast a jiné materiály

...

Technická specifikace

Produktové číslo 113968
Kód zboží EAN 4003718063134
Hmotnost brutto v kg 0.12 KG
Značka AL-KO

Zdroj energie

Akumulátorová řada AL-KO 18 V Bosch H&G compat.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.