Náhradní cívka se strunou BCA 36 Li, BCA 4030 ( 2 ks )

Produktové číslo: 113478 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, plus delivery charges
  • Vysoce kvalitní nylonové vlákno
  • Ø 1,6 mm (1 x 8 m)
  • Automatické nastavení délky struny
  • Pohodlná výměna
  • Plastové tělo cívky
113376
Multitool Enf Bca 36 Li - Křovinořez Podrobnosti
113615
BCA 4030 Li 36V Podrobnosti

Sada 2 strunových cívek k žacímu nástavci BCA 36 Li. Seřízení struny probíhá automaticky, poklepem.

  • Materiál: Nylon
  • Délka: 8m
  • Průměr struny: 1,6 mm
...

Technická specifikace

Produktové číslo 113478
Kód zboží EAN 4003718056631
Typ žací hlavy klasický
Nastavení závitu automaticky poklepem
Značka AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.