Náhradní cívka se strunou AL-KO BC 1200E (po r.2020)

Produktové číslo: 114012 Tato položka je nedostupná
Včetně 21% DPH, Náklady na dopravu přidat Náklady na dopravu
  • Určeno pro typ elektrického vyžínače BC 1200 E vyrobeném po 11/ 2020
  • Délka struny 2 x 5mPrůměr struny 2,5mm
  • Průměr cívky 105mm

Strunová hlava určená pro elektrický vyžínač AL-KO BC 1200 E (po r. 2020)

Kompletní strunová hlava včetně vnitřní pružiny a navinuté struny.
Struna 2 x 5m, průměr 2,5mm
Průměr hlavy 105mm

Před objednávkou prosím zkontrolujte průměr původní cívky osazené na Vašem stroji.

Technická specifikace

Značka AL-KO

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies

Společnost AL-KO Geräte GmbH a její partneři potřebují váš souhlas (kliknutím na „Souhlasím“) pro použití jednotlivých dat, aby bylo možné ukládat a / nebo načítat informace v zařízení (IP adresa, ID uživatele, informace o prohlížeči). Data se používají pro personalizované reklamy a obsah, měření reklam a obsahu a pro získání znalostí o cílových skupinách a vývoji produktů. Více informací o souhlasu a možnostech nastavení najdete kdykoli zde. Kliknutím na „Odmítnout cookies“ můžete svůj souhlas kdykoli odmítnout.

Použití dat

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnery, kteří také zpracovávají data získaná z vašeho zařízení (sledovací data) pro jejich vlastní účely (např. Vytváření profilů) / pro účely třetích stran. Na tomto pozadí vyžaduje souhlas nejen sběr údajů o sledování, ale také jejich další zpracování těmito poskytovateli. Údaje o sledování se shromažďují, pouze když kliknete na tlačítko „Souhlasím“ uvedené v banneru. Partnery jsou následující společnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, The Rocket Science Group LLC, Heureka.cz Česká republika, Adform a Seznam.cz Česká republika.

Další informace o zpracování údajů těmito partnery naleznete v Zásady ochrany osobních údajů. Informace jsou také dostupné prostřednictvím odkazu v banneru.